Piotr Zieliński

Autor: Łukasz Skwiot/cyfrasport Piotr Zieliński

Owacja na stojąco

Ogromne zaskoczenie w przerwie meczu Polska - Chorwacja. Trybuny oszalały z radości, wielkie gwiazdy na murawie

2024-10-15 22:01

To była prawdziwa jazda bez trzymanki. Pierwsza połowa meczu Polska - Chorwacja dostarczyła kibicom zgromadzonym na PGE Narodowym ogromnych emocji. Jeszcze większa euforia na trybunach zapanowała jednak w przerwie spotkania, gdy na murawie pojawiły się wielkie gwiazdy sportu.

Po bolesnej porażce z Portugalią 1:3 w sobotę kibice liczyli, że piłkarze Michała Probierza zrehabilitują się we wtorek w starciu z Chorwacją. Zaczęło się znakomicie, bo już w 5. minucie Biało-Czerwonych na prowadzenie wyprowadził Piotr Zieliński. Niestety jeszcze przed upływem pół godziny gry przyjezdni prowadzili 3:1. Do wyrównania kapitalną bombą doprowadził Borna Sosa, za chwilę Marcina Bułkę pokonał Petar Sucić, a trzeciego gola dla gości strzelił Martin Baturina.

Aleksandra Mirosław i siatkarze na meczu Polska - Chorwacja

I gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa meczu, to na 2:3 trafił Nicola Zalewski. Kibice na stadionie mogli zatem czekać na drugą odsłonę z wypiekami na twarzy. Zwłaszcza, że organizatorzy spotkania przygotowali dla nich w przerwie wykwintną niespodziankę. Na murawie PGE Narodowego pojawili się bowiem medaliści tegorocznych igrzysk olimpijskich w Paryżu.

Swoją obecnością wtorkowy mecz w Lidze Narodów zaszczycili m.in. złota Aleksandra Mirosław, srebrni siatkarze czy brązowe szpadzistki. Kibice, w pełni zasłużenie, zgotowali im gorącą owację na stojąco!

Mistrzyni olimpijska Aleksandra Mirosław najpierw poprawiła rekord świata, potem cyfry na murze