Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

ważne słowa

Ojciec Grzegorza Krychowiaka ma ogromny żal! Powiedział, co mu leży na sercu. Te słowa dają do myślenia

2023-07-31 21:42

Jeszcze niedawno Grzegorz Krychowiak wydawał się jedną z najważniejszych postaci w reprezentacji Polski, jednak nie przekonał on do siebie Fernando Santosa, który konsekwentnie pomija go przy powołaniach na kolejne zgrupowania. Ojciec pomocnika, Edward Krychowiak w rozmowie z "Faktem" jasno dał do zrozumienia co myśli o takim potraktowaniu jego syna.

Od kiedy stery w reprezentacji Polski przejął selekcjoner Fernando Santos, wielu piłkarzy do tej pory cieszących się z kolejnych powołań nagle zostało odstawionych na boczny tor. W tym gronie znalazł się również Grzegorz Krychowiak, który nie uczestniczył w zgrupowaniach w marcu oraz czerwcu. Nowy piłkarz Czesława Michniewicza jeszcze do niedawna wydawał się jednym z najważniejszych zawodników w reprezentacji i jak uważa jego ojciec Edward Krychowiak, jego synowi należy się większy szacunek. 

Słowa Edwarda Krychowiaka w sprawie jego syna daje do myślenia. Powiedział wszystko, co mu leży na sercu

Podczas swojej rozmowy z "Faktem", ojciec Grzegorza Krychowiaka nie ukrywał, że jego syn zawsze był lojalny wobec kolejnych selekcjonerów i nawet jeśli nie znalazł się w planach Fernando Santosa oraz nie pasuje do jego wizji gry, powinien otrzymać jakąkolwiek informację, że selekcjoner nie skorzysta z jego usług. 

Ojciec Grzegorza Krychowiaka ma ogromny żal! Powiedział, co mu leży na sercu. Te słowa dają do myślenia

Grzesiek zagrał dla Polski w dziewięćdziesięciu ośmiu meczach, raz lepiej, raz trochę gorzej, ale zawsze na boisku dawał z siebie wszystko. I, nie mówię tego dlatego, że to mój syn, należał mu się szacunek. Powinien od trenera usłyszeć, że ten ma swoją koncepcję i nie widzi w niej miejsca dla Grzegorza. Słabo wyszło, że został odstawiony bez choćby słowa wyjaśnienia, czy podziękowania za to tyle lat gry. - powiedział ojciec Krychowiak podsumowując to, jak "podziękowano" jego synowi za grę w kadrze.

Sonda
Jak oceniasz decyzję Santosa o nie powołaniu Krychowiaka?
Najnowsze