Autor: DAVID RAMOS/POOL PHOTO VIA AP, FILE Paulo Sousa

Paulo Sousa zwyzywany od idiotów. Doigrał się, te okropne sceny zapamięta na długo

2022-02-11 8:58

Reprezentacja Polski została porzucona przez Paulo Sousę pod koniec 2021 roku. Kibice uważnie śledzą losy nowego trenera Flamengo i choć nie życzą mu źle, to wielu cieszy się, gdy nie wszystko idzie po jego myśli. Sousa został srogo zrugany przez kibiców. Został wygwizdany i zwyzywany przez fanów Czerwono-czarnych.

Reprezentacja Polski musi sobie już radzić bez Paulo Sousy. Portugalczyk porzucił naszą kadrę na rzecz pracy w brazylijskim Flamengo. Początki pracy w Rio de Janeiro nie są najlepsze, ale pod jego wodzą Czerwono-czarni wygrali już drugie spotkanie. Mimo to, nie ma dobrej prasy wśród kibiców. Kolejny raz przekonał się o tym przy okazji spotkania z Audax. Jego zespół wygrał 2:1, ale Sousa i tak został zrugany przez fanów. Ostro go wygwizdali i zwyzywali.

Paulo Sousa wygwizdany przez kibiców

Sousa spotkał się z ostrą reakcją kibiców w przerwie. Wymienił pięciu piłkarzy, co nie mogło spodobać się fanom. – Cóż, kibice są bardzo namiętni. Kiedy wygrywamy, oni cię ubóstwiają, stawiają cię na pierwszym miejscu. A innym razem krytykują cię. To część naszej codzienności. I to oni zawsze mają rację, ponieważ są tymi, którzy są na stadionie i chcą zobaczyć twoje rzeczy, ale ich pasja prowadzi ich do bycia innymi dziś i jutro - cytowało jego słowa Sport.tvp.pl.

NIE PRZEGAP! Fatalne informacje z Niemiec. Reprezentanta Polski czeka przerwa, doznał poważnego urazu

Nie brakowało też innych ostrych komentarzy. Niektórzy zwyzywali Sousę od idiotów. - Paulo Sousa prowadzi Flamengo od trzech meczów (3!!!) i już pojawiają kibice, którzy go wygwizdują i nazywają idiotą. Brazylijska kultura kibiców jest brutalna, jeśli jesteś menedżerem - napisał dziennikarz Zach Lovy.

Paulo Sousa jako trener Flamengo

Paulo Sousa prowadził Flamengo z ławki trenerskiej w trzech meczach. Dwa wygrał, ale przegrał najważniejsze z tych spotkań - z Fluminense. Lokalne derby padły łupem rywali.

Czy Paulo Sousa zostanie zwolniony z Flamengo?