Peszko SZOKUJE ponowonie. Możesz się napić jego własnej WÓDECZKI! [ZDJĘCIE]

2020-07-03 8:08 Marcin Długosz
Sławomir Peszko i Kamil Grosicki
Autor: MICHAL WIELGUS / SE Sławomir Peszko i Kamil Grosicki

Sławomir Peszko znany jest ze swojego luźnego podejścia do tematu imprez i szeroko pojętego życia towarzyskiego. Kwestie, które kibice zawsze mu zarzucali, potrafił jednak obrócić w swojego rodzaju symbol i zawsze podchodził do nich z wielkim dystansem. Teraz zaprezentował go nawet i podwójnie, ponieważ wypuścił... wódkę sygnowaną swoim nazwiskiem!

Peszko przeżył w swoim życiu kilka imprez, które potem trafiły na usta kibiców. Z tego powodu zawodnik musiał się zmagać z żartami pod swoim adresem nawiązującymi właśnie do tych kwestii. Były reprezentant Polski nigdy się jednak z tego powodu nie obrażał. Wręcz przeciwnie - sprawę traktował z ogromnym dystansem i zawsze był w stanie skomentować różnego rodzaju szpileczki z uśmiechem. A teraz poszedł o krok dalej!

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wszyscy chętni kibice mogą teraz skosztować wódki sygnowanej nazwiskiem piłkarza - "Peszko". Jak głosi napis na butelce, trunek złożony jest w 54% z ziemniaka i w 46% z orkisza. Póki co przynajmniej wódka nie jest jednak dostępna w otwartej sprzedaży. Można napić się jej w jednym z sopockich lokali.

Jak widać, Peszko potrafił zadbać o swoje interesy w Trójmieście, zanim zdecydował się opuścić Lechię Gdańsk i podpisać kontrakt z Wieczystą Kraków. W stolicy Małopolski zdążył już nawet zadebiutować w sparingu i spisał się znakomicie, ponieważ zdobył bramkę oraz zanotował dwie asysty. To wszystko na początku przygotowań do sezonu 2020/2021, w którym krakowianie będą walczyli o awans z klasy okręgowej do IV ligi.

Najnowsze