Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

ważne wieści

Piekielnie ważne wieści w sprawie przyszłości Santosa w reprezentacji Polski. Cezary Kulesza ogłosił to najkrócej, jak tylko się da

2023-08-04 20:31

Wyniki reprezentacji Polski w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy nie są najlepsze, bowiem biało-czerwoni w trzech meczach zdobyli tylko trzy punkty. Wielu kibiców może zastanawiać się więc, czy selekcjoner Fernando Santos dalej powinien prowadzić nasz zespół i o ewentualne zwolnienie Portugalczyka został zapytany Cezary Kulesza w rozmowie z portalem "sport.pl". Odpowiedź była krótka.

W ostatnich czasie nazwisko Fernando Santosa było odmieniane przez wszystkie przypadki, kiedy pojawiły się szokujące doniesienia, że Portugalczyk miałby porzucić reprezentację Polski i przenieść się do Arabii Saudyjskiej. Po kilkugodzinnym zamieszanie okazało się jednak, że nic takiego się nie wydarzy, chociaż nie brakowało kibiców, którzy liczyli na taki scenariusz, aby kadrę biało-czerwonych przejął inny selekcjoner. W rozmowie "sport.pl" z Cezarym Kuleszą nie mogło więc zabraknąć pytania o przyszłość Portugalczyka w reprezentacji Polski. 

Cezary Kulesza o przyszłości Fernando Santosa. Piekielnie ważne wieści w sprawie selekcjonera reprezentacji Polski

Po trzech meczach eliminacji na Euro 2024 biało-czerwoni mają bowiem na swoim koncie tylko 3 punkty i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, będąc jedynie przed Wyspami Owczymi. Kolejne spotkania Polaków są więc niezwykle ważne. O ile w meczu z Wyspami Owczymi 7 września komplet punkty jest obowiązkiem, to trzy dni później biało-czerwonych czeka wyjazd do Albanii. Okazuje się jednak, że nawet pomimo ewentualnej porażki PZPN nie myśli o zwolnieniu Portugalczyka. 

Sonda
Czy Fernando Santos nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?

Piekielnie ważne wieści w sprawie przyszłości Santosa w reprezentacji Polski. Cezary Kulesza ogłosił to najkrócej, jak tylko się da

Na pytania dziennikarzy "sport.pl" w sprawie selekcjonera Cezary Kulesza odparł jedynie krótkie "nie" jasno dając do zrozumienia, że nawet jeśli Polacy ulegną Albanii w meczu wyjazdowym i najpewniej wyeliminują się z gry o awans na Euro 2024, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie będzie zwalniał selekcjonera. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze