Polska - Bośnia, mecz, relacja NA ŻYWO w internecie

2010-12-10 19:00

Zakończył się mecz towarzyski Polska - Bośnia w tureckiej Antalyi. Podopieczni Franciszka Smudy (62 l.) nie podtrzymali dobrej formy i po pokonaniu Wybrzeża Kości Słoniowej (3:1) w listopadzie, nie odnieśli kolejnego zwycięstwa. Spotkanie skończyło się remisem 2:2. Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji na żywo w portalu Gwizdek24.pl.

Po mało emocjonującym meczu Polska zremisowała z Bośnią i Hercegowiną 2:2. Oba gole dla Polski strzelił Paweł Brożek.

93 min Koniec spotkania.

92 min Nieudany drybling Pawłowskiego

91 min Rzut wolny dla Polski

90 min Dobra akcja Pawłowskiego, ale Grosicki marnuje jego trud!

90 min Strzał Plizgi z wolnego, ale prostu w ręce bramkarza

87 min Misimović brutalnie fauluje Borysiuka, rzut wolny.

85 min Ładny strzał Mierzejewskiego z dystansu, ale minimalnie nad bramką

84 min Robak blokowany przez obrońców rywali i nie dochodzi do dobrego podania od Tomasza Kupisza

82 min Celeban brutalnie faulowany

79 min Fatalny strzał Wilka z dystansu

77 min Robak sam na sam z Bośniackim bramkarzem, ale tez wychodzi z tej akcji obronną ręką!!!

75 min Na boisku zrobiło się nieco ciekawiej, ale wciąż nie ma zagrożenia pod bramką obu zespół

74 min Bezmyślne podanie Robaka z lewej strony...

73 min Przyznamy szczerze, że ciężko oglądać mecz Polaków. Na boisku nie dzieje się kompletnie nic, ale mamy nadzieję, zę w ciągu ostatnich 15 minut Polacy wyjdą na prowadzenie

69 min Bramkarz Bośni ratuje swój zespół przed stratą bramki! Jeszcze 20 minut szans na zwycięstwo.

66 min Faul Sadloka. Widać że obrońca Ruchu lubi grać bardzo ostro. Kiedyś przekonał się o tym Seweryn Gancarczyk, któremu Sadlok w meczu ligowym złamał nogę.

64 min Robak zamieszał w polu karnym rywali, ale złe dośrodkowanie

60 min Kolejny faul Wołąkiewicza, rzut wolny dla Bośniaków, ale fatalnie wykonany

57 min Wciąż w natarciu Bośniacy! Strzał z dystansu, ale minimalnie nad bramką Sandomierskiego.

55 min Misimović i gol! 2:2!

55 min Wołąkiewicz fauluje w polu karnym i mamy jedenastkę dla Bośni!

53 min GOOOOOL!!! 2:1!! Paweł Brożek po dobrym podaniu od Pawłowskiego pakuje piłkę do bramki!

52 min Grosicki w dobrej sytuacji, ale naciskany stracił piłkę

50 min Akcja Szymona Pawłowskiego, który wszedł w przerwie. Ale zatrzymany

48 min Niemrawy początek II połowy, zbyt mocne podanie do Wołąkiewicza

46 min Rozpoczynają Polacy

Koniec I połowy, zapraszamy po przerwie!

46 min Cóż za sytuacja Mierzejewskiego! Pięknie minął obrońcę i strzelił, ale w ostatniej chwili piłkę na linii bramkowej zatrzymał jeden z obrońców! A mogło być 2:1!

44 min Mierzejewski faulowany, żółta kartka dla Bośniaka

43 min Jeden z Bośniaków na spalonym. Gdyby nie to, znalazłby się sam przed Sandomierskim

41 min Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale piłkę z linii bramkowej głową wybił jeden z bośniackich obrońców

40 min Niecelne dośrodkowanie Grosickiego

W meczu remis, w rzutach rożnych również - 3:3.

37 min Znów Grosicki, tym razem Bośniaków ratuje bramkarz wybiciem głową

37 min Na spalonym Grosicki. A mogła być świetna sytuacja...

35 min Sadlok faulowany na lewym skrzydle, wolny dla Polaków

33 min Znów Grosicki na prawej stronie, tym razem zakończył akcję strzałem, ale został zablokowany

32 min Grosicki próbował przebić się prawym skrzydłem, ale chyba zbyt wiele dryblował i Bośniacy zabrali mi piłkę

30 min Piłka do Sandomierskiego, co rozwścieczyło Smudę. "Franz" nawołuje do groźniejszych ataków.

28 min Uspokojenie gry, Polacy przechodzą do ataku pozycyjnego. A jak wiemy, nasi zawodnicy nie czują się w nim najlepiej...

Po dobrym początku niestety oddaliśmy inicjatywę rywalom i poskutkowało to golem. Liczymy na odpowiedź Polaków!

23 min Niestety! Subasić pokonuje Sandomierskiego! 1:1...

22 min I jeszcze jeden róg, ponownie nieudany

21 min Dośrodkowanie Bośniaków, ale zablokowane przez naszych obrońców. Po chwili rzut rożny, ale równie nieudany

19 min Próbują atakować Bośniacy, ale na razie są wyraźnie słabsi od "biało-czerwonych"

15 min Aj, niewiele brakowało! Świetne podanie Mierzejewskiego do Brożka i napastnik Wisły trafia w słupek!

14 min Faul Polaków, ale na środku boiska

10 min. Polacy uspokoili grę i bardzo mądrze radzą sobie na boisku

8 min. Ale Brożek już się nie mylił! 1:0! Bośniacy zgłaszali spalonego, ale nie było o nim mowy! Znakomity początek!

7 min. Rybus o krok od strzelnia gola!

3 min. Dobra akcja Grosickiego, który dośrodkował do Brożka, ale piłkę wyłapał bramkarz Bośni

2 min. Pierwsza akcja Polaków, którzy w ostatniej chwili zostali zablokowani przez bośniackich obrońców.

1 min. Na środku boiska faulowany Maciej Rybus. Od wolnego Polacy

I POŁOWA

Realizator telewizyjny pomylił nazwisko Huberta Wołąkiewicza, pisząc je "Wokakiewicz". No to mamy ciekawy początek...:)

Hymny obu państw

Przeczytaj koniecznie: Polska - Bośnia. Maciej Rybus: Pokażę na co mnie stać - WYWIAD Pomocnik reprezentacji Polski specjalnie dla GWIZDEK24.PL

Czekamy na rozpoczęcie meczu... Trochę zazdrościmy polskim piłkarzom wysokich temperatur, jakie panują w Turcji. Mamy jednak nadzieję, że po ich golach w naszych domach zrobi się gorąco.