Polska - Holandia, Arkadiusz Milik

Polska - Holandia 1:2. Zobacz wszystkie gole i SKRÓT WIDEO

2016-06-02 9:59

Skrót wideo meczu Polska - Holandia. W pierwszym spotkaniu sparingowym przed Euro 2016 biało-czerwoni przegrali 1:2 z Holandią w Gdańsku. Bramki dla gości strzelali Vincent Janssen i Georginio Wijnaldum, a honorową bramkę dla podopiecznych Adama Nawałki zdobył Artur Jędrzejczyk. U nas zobaczycie BRAMKI i SKRÓT spotkania Polska - Holandia!

Zaczęło się nieźle, bo w doskonałej sytuacji Arkadiusz Milik trafił w poprzeczkę. Chyba jednak zamiast martwić się zdobyciem gola, to przejmował się zdrowiem Roberta Lewandowskiego, który chwilę wcześniej był faulowany, bo była to sytuacja stuprocentowa. Później było już tylko gorzej. Holendrzy raz po raz atakowali bramkę Wojciecha Szczęsnego, a golkiper AS Roma choć robił co mógł, to w 33 minucie skapitulował po strzale głową króla strzelców Eredivisie Vincenta Janssena.

Po przerwie udało nam się wyrównać straty, bo ładną bramkę głową po dośrodkowaniu Milika zdobył Artur Jędrzejczyk, ale to by było na tyle, jeśli chodziło o dorobek strzelecki Polaków. Co gorsza na otwarcie ostatniego kwadransa meczu Szczęsnego pokonał jeszcze Georginio Wijnaldum i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gości. Poniżej zobaczycie skrót tego meczu oraz wszystkie bramki.