Łukasz Piszczek

i

Autor: Cyfra Sport Łukasz Piszczek

jest przełom

Przełomowe wieści w sprawie Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski! Te doniesienia dla wielu będą szokiem

2023-02-12 13:25

Od czasu, kiedy Fernando Santos objął reprezentację Polski dużo mówi się o tym, że w jego sztabie może znaleźć się Łukasz Piszczek, jedna z legend Biało-czerwonych. Dni upływały, a przełomowych informacji w tej sprawie wciąż brakowało - aż do teraz. Okazuje się, że przyszłość Łukasza Piszczka ma wyjaśnić się już w ciągu najbliższych dni. Tomasz Włodarczyk poinformował bowiem, że na wtorek zaplanowano spotkanie, na którym ma zapaść ostateczna decyzja.

Do kolejnego meczu reprezentacji Polski, która zmierzy się z Czechami w ramach eliminacji do mistrzostw Europy pozostało jeszcze trochę czasu, dlatego Polski Związek Piłki Nożnej nie spieszył się z zatrudnieniem Fernando Santosa i tak samo nie ma pośpiechu w sprawie dołączenia Łukasz Piszczka do sztabu szkoleniowego Portugalczyka. Pierwsze informacje w tej sprawie pojawiły się już kilka dni temu, jednak od tamtej chwili nie dowiedzieliśmy się niczego nowego. Aż do teraz. 

Łukasz Piszczek o krok od reprezentacji Polski. Zaplanowano specjalne spotkanie, nowe informacje

Okazuje się, że już w najbliższych dniach wyjaśni się przyszłość Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski. Tomasz Włodarczyk poinformował bowiem, że zaplanowano specjalne spotkanie z udziałem legendarnego obrońcy oraz obecnego selekcjonera Biało-czerwonych. Po nim zostanie podjęta decyzja, czy Piszczek dołączy do sztabu szkoleniowego Portugalczyka. Fani Piszczka mogą jednak nie być pocieszeni, bowiem okazuje się, że były obrońca nie jest do końca przekonany.

Przełomowe wieści w sprawie Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski! Te doniesienia dla wielu będą szokiem

Łukasz Piszczek ma we wtorek rozmawiać z Fernando Santosem i wtedy zapadnie ostateczna decyzja co do jego pracy w roli asystenta. "Piszczu" się waha. - wyznał dziennikarz portalu "meczyki.pl" w programie "Pogadajmy o piłce".

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze