Robert Lewandowski, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Polska - Albania TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Polska - Albania w TV Na jakim programie mecz dzisiaj 2.09

Przewidywany skład na Albanię. Tak ma zagrać Polska!

2021-09-02 10:18

W czwartkowy wieczór na murawę PGE Narodowego w Warszawie wybiegną reprezentanci Polski i Albanii, aby rywalizować w eliminacjach do mistrzostw świata. "Biało-czerwoni" stoją pod sporą presją. Nie mogą się bowiem pomylić, gdyż w innym wypadku szansa na zameldowanie się na mundialu może im uciec bezpowrotnie. W jakim składzie zagrają Polacy?

Po remisie z Węgrami i porażce z Anglią nie ma już miejsca na dalsze straty punktów, jeżeli "Biało-czerwoni" na poważnie myślą o zakwalifikowaniu się do przyszłorocznych mistrzostw świata. Na papierze potencjał Polaków z pewnością jest dużo większy niż Albańczyków. Tym niemniej klasę trzeba udowodnić na murawie. Przeciwnicy przyjadą nie mają nic do stracenia i zrobią wszystko, aby sięgnąć po komplet punktów.

Zobacz też: W Bayernie jest ważniejszy od Lewandowskiego? Niemcy wskazują jedno nazwisko

Co na to spotkanie szykuje selekcjoner Paulo Sousa? Z całą Portugalczyk ma nieco problemów kadrowych. Zakażenie koronawirusem wykluczyło Mateusza Klicha, natomiast z powodu urazu łydki pauzuje Piotr Zieliński. Zwłaszcza w drugiej linii selekcjoner musi więc radzić sobie nieco inaczej niż dotychczas. Wszystko wskazuje na to, że swoje szanse otrzymają m.in. Karol Linetty i Jakub Moder. Do żadnej roszady nie dojdzie między słupkami, gdzie po zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Łukasza Fabiańskiego jeszcze bardziej umocniła się pozycja Wojciecha Szczęsnego.

PRAWDOPODOBNY SKŁAD POLSKI NA ALBANIĘ:

Szczęsny - Bereszyński, Glik, Bednarek - Frankowski, Krychowiak, Moder, Linetty, Rybus - Świderski, Lewandowski

Łukasz Kaczmarek przed ME siatkarzy: To nie będzie impreza pocieszenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze