Reprezentacja Polski odwiedziła prezydenta Andrzeja Dudę na Helu [ZDJĘCIA]

2018-05-23 23:56
Prezydent Andrzej Duda na meczu Polska - Czarnogóra
Autor: Maciej Biedrzycki/KPRP Prezydent Andrzej Duda na meczu Polska - Czarnogóra

Korzystając z trwającego zgrupowania reprezentacji Polski w Juracie, prezydent Andrzej Duda zaprosił do swojej rezydencji na Helu reprezentację Polski. Kadra Adama Nawałki oczywiście zaproszenie przyjęła i odwiedziła głowę państwa. Nie obyło się bez wspólnych zdjęć, prezentów, upominków oraz serdecznych życzeń.

Andrzej Duda z pewnością chciał natchnąć biało-czerwonych na początku ich drogi na rosyjski mundial. Prezydent spotkał się z kadrowiczami Adama Nawałki, by symbolicznie przekazać zawodnikom, że cały kraj stoi za nimi murem, kibicuje, trzyma kciuki i życzy powodzenia na mistrzostwach świata w Rosji. Głowa państwa polskiego miała do tego znakomitą okazję, bo od kilku dni reprezentacja Polski sąsiaduje z rezydencją prezydencką.

Polscy piłkarze zajmują bowiem hotel w Juracie, więc na Hel mieli "rzut beretem". Odwiedzili Andrzeja Dudę w środowe popołudnie i przekazali mu kilka pamiątek, m. in. koszulkę reprezentacyjną z jego imieniem i nazwiskiem. Po takim podarunku nie można się dziwić szerokiemu uśmiechowi prezydenta.

Drużyna Adama Nawałki rozpoczęła operację "Mundial 2018". W Juracie 30 zawodników trenować będzie w pocie czoła, by przekonać do siebie selekcjonera i zdobyć powołanie na mundial. Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek są pewniakami do wyjazdu i otrzymali od sztabu szkoleniowego dodatkowe dni wolne. Dołączą do drużyny w Arłamowie. W Juracie polskim reprezentantom towarzyszą ich rodziny.

Seksowne WAGs na plaży w Juracie [ZDJĘCIA]

Sprawdź wyniki sportowe na żywo. Tabele i statystyki.
Cały sport w jednym miejscu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze