Reprezentacja Polski, Robert Lewandowski i Karol Świderski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski, Robert Lewandowski i Karol Świderski

aż ciężko patrzeć

Reprezentacja Polski okrutnie zaatakowana! Wystarczyła jedna informacja od PZPN. Aż ciężko się patrzy na te komentarze

2023-06-28 7:10

Wielu kibicom mogłoby się wydawać, że im dalej od ostatniej porażki reprezentacji Polski w eliminacjach do Euro 2024, tym złość fanów i zainteresowanie tematem mniejsze. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego, o czym doskonale świadczy reakcja internautów pod ostatnim komunikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Gdy ogłoszono, że Polacy zagrają w listopadzie towarzyski mecz z Łotwą, ruszyła lawina.

Polscy kibice, a także zawodnicy reprezentacji Polski i sztab szkoleniowy inaczej wyobrażali sobie ostatni mecz biało-czerwonych przed wakacjami. Kadra prowadzona przez selekcjonera Fernando Santosa skompromitowała się w Kiszyniowie i jak się okazuje, nawet pomimo upływu kolejnych dni, fani nie mają zamiaru odpuszczać piłkarzom i udawać, że nic się nie stało. Gdy pojawiła się oficjalna informacja przekazana przez Polski Związek Piłki Nożnej, że reprezentacja Polski zmierzy się w listopadzie z Łotwą, internauci od razu ruszyli do sekcji komentarzy, aby wylać swoje żale i po raz kolejny wyrazić, co czują po ostatniej porażce naszej drużyny narodowej. 

Kibice nie mogą wybaczyć Polakom kompromitacji. Ruszyła lawina przykrych komentarzy, wszystko po krótkiej informacji

W swoim, prześmiewczym stylu internauci zaczęli szydzić z listopadowego rywala reprezentacji Polski twierdząc, że biało-czerwoni otrzymali zbyt silnego rywala, jak na takie spotkanie, bowiem Łotwa znajduje się "tylko" kilkadziesiąt miejsc za nami w rankingu FIFA. Przykrych komentarzy nie było końca, a to jedynie część z nich. 

Reprezentacja Polski okrutnie zaatakowana! Wystarczyła jedna informacja od PZPN. Aż ciężko się patrzy na te komentarze

30 miejsc wyżej w rankingu fifa od mołdawi, należy zacząć się bać - wypalił w komentarzu jeden z internautów. - I tak już nikt was oglądać nie chce. - dodał wyraźnie rozgoryczony kolejny z kibiców reprezentacji Polski, który poczuł się dotknięty ostatnim blamażem z Mołdawią. Na razie nie wiadomo jeszcze, gdzie reprezentacja Polski zmierzy się z Łotwą 21 listopada. Miejsce rozegrania spotkania zostanie ujawnione niebawem. 

Sonda
Czy Polska awansuje na Euro 2024?
Najnowsze