Szymon Żurkowski

i

Autor: Cyfra Sport Szymon Żurkowski

Transfer reprezentanta Polski!

Reprezentant Polski podjął decyzję w sprawie przyszłości. Będzie transfer, media nie mają wątpliwości

2022-08-26 19:07

Już niebawem powinniśmy być świadkami transferu reprezentanta Polski! Według ustaleń włoskiego dziennikarza, Alfredo Pedulli, Szymon Żurkowski, który walczy o udział w mistrzostwach świata w Katarze, już niebawem zmieni dotychczasowego pracodawcę. Jak ustalił ekspert od spraw włoskiej Serie A, przenosiny Polaka są kwestią czasu, a kluby właśnie dochodzą do porozumienia.

Reprezentant Polski już niebawem zmieni barwy klubowe! Szymon Żurkowski, który ma za sobą znakomity sezon w Serie A, będzie bohaterem przenosin, które powinny mu pozwolić zbudować odpowiednią formę przed mistrzostwami świata w Katarze. Do informacji o przyszłości byłego gracza Górnika Zabrze dotarł włoski dziennikarz, Alfredo Pedulla, który nie ma wątpliwości co do transakcji.

Sylwia Dekiert rozgrzała publiczność. Kiedy zobaczyliśmy jej długie nogi, opadła nam szczęka, mamy gorące zdjęcie

Reprezentant Polski zmieni klub. Dziennikarz ujawnia szczegóły

Wiele wskazuje na to, że Szymon Żurkowski wróci do klubu, w którym udało mu się zbudować mocną pozycję w Serie A, a więc Empoli. Zawodnik jest teraz zawodnikiem Fiorentiny, do której wrócił z wypożyczenia, ale drużyna Empoli, będąca bardzo zadowolona z postawy Polaka w poprzednim sezonie ma zrobić wszystko, aby pomocnik wrócił do ich składu. O szczegółach dowiedział się Alfredo Pedulla.

-  Po serii plotek z ostatnich dni mogę poinformować, że operacja dobiega końca. Polski pomocnik postawił Empoli na szczycie swojej listy życzeń - napisał Pedulla na swojej stronie internetowej.

Tak Kamila Wybrańczyk nazywa swojego ukochanego. Pokazała jego zdjęcie i prawda wyszła na jaw, nie mogła wyjść z zachwytu

Szymon Żurkowski ponownie w Empoli. Kluby miały się już porozumieć

Sytuacja Szymona Żurkowskiego w kontekście transferu do Empoli ma być już niezwykle intensywna. Jak ustaliły włoskie media, zawodnik reprezentacji Polski ma kosztować Empoli około 3,5 miliona euro, a do tego ma dojść kwota ewentualnych bonusów. Miejmy nadzieję, że Szymon Żurkowski będzie miał miejsce, w którym będzie w stanie zbudować dobrą formę przed mistrzostwami świata w Katarze.

Czesław Michniewicz strasznie chudnie! Imponująca metamorfoza
Sonda
Czy Szymon Żurkowski powinien znaleźć się w kadrze na mundial w Katarze?
Najnowsze