Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Polska - Islandia STREAM ONLINE LIVE Mecz Polska - Islandia STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE Ostatni sprawdzian przed Euro!

Robert Lewandowski nie został zaszczepiony na COVID-19? Dopytywał o rodzaj szczepionki

2021-05-24 16:30

Świat powoli radzi sobie z gigantycznym kryzysem, jaki wywołał wybuch pandemii koronawirusa. Podstawą tego wszystkiego jest trwający proces szczepień. Z preparatów przed mistrzostwami Europy mogą skorzystać także i reprezentanci Polski. To jednak, czy to uczynią, zależy wyłącznie od ich indywidualnych decyzji. Na konferencji prasowej w tym temacie zagadnięty został Robert Lewandowski, ale jego odpowiedź nie była bezpośrednia.

Piłkarze mogą się szczepić

Tego, co koronawirus wywoła na świecie, jeszcze półtora roku temu trudno się było spodziewać. Obecnie jednak żyjemy już jednak w zupełnie innej rzeczywistości, którą mamy nadzieję szybko pożegnać. Aktualnie chociażby w Polsce liczba dziennych zakażeń COVID-19 spadła do kilkuset, wobec czego rosną nadzieje, że już niedługo "normalność" powróci na stałe. Isotną rolę w tym wszystkim odgrywa proces szczepienia, do którego może się włączyć całe społeczeństwo. Nie inaczej jest z piłkarzami, którzy wkrótce będą reprezentować Polskę na mistrzostwach Europy 2020.

Robert Lewandowski już tracił wiarę w to, że pobije rekord Gerda Muellera. Później nastąpił przełom

Lewandowski o szczepionkach

Kadrowicze mogą skorzystać ze szczepionki firmy Johnson&Johnson. Możliwość przyjęcia preparatu pojawia się już na samym starcie zgrupowania w Opalenicy, które rozpoczęło się po minionym weekendzie. Jak na taką ewentualność zapatruje się Robert Lewandowski? - Jest temat szczepień. Nie znam jeszcze dokładnego planu. Przed nami rozmowa z doktorem. Nawet nie wiem, jakie szczepionki są... Johnson? U nas w klubie inne. Trzeba to wszystko dogadać, a ja oczywiście wiem, że jest taka możliwość - skwitował piłkarz.

Sonda
Czy Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz świata?

W dalszej wypowiedzi zaznaczył, że w jego klubie - Bayernie Monachium - ten temat pojawił się dopiero przed kilkoma dniami, gdyż wcześniej nie było na to czasu. Czegokolwiek snajper zatem nie postanowi, musi odbyć się to w konsultacji z Bawarczykami.

Wszystko wskazuje zatem na to, że Robert Lewandowski nie przyjął jeszcze szczepionki na COVID-19. Najbliższy czas pokaże, czy zdecyduje się to uczynić już teraz, przed mistrzostwami Europy, czy jednak uczyni to trochę później albo w ogóle na razie się na to nie zdecyduje.

Piłkarze przyjechali do Opalenicy! Musieli przejść testy na koronawirusa!
Najnowsze