Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

O wszystkim powiedział!

Robert Lewandowski powiedział, ile lat jeszcze będzie grał w piłkę! Wszystko wyjawił, tak rysują się jego plany!

2022-10-02 19:36

Robert Lewandowski postanowił opowiedzieć o swojej przyszłości! Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski wziął udział w programie "Mój Pierwszy Raz" na "Kanale Sportowym", gdzie w rozmowie z Tomaszem Smokowskim powiedział o tym, ile lat może jeszcze grać w piłkę. Ta wypowiedź nie pozostawia cienia wątpliwości!

Robert Lewandowski postanowił udzielić bardzo szczerego wywiadu. Napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski wziął udział w programie "Mój pierwszy raz" na "Kanale Sportowym", w którym powiedział o swojej karierze w Barcelonie i światowej piłce. W trakcie rozmowy, piłkarz powiedział, ile czasu może potrwać jego kariera. To wyznanie nie pozostawia cienia wątpliwości.

Robert Lewandowski szczerze o przyszłości. Tyle lat grania mu zostało

O ile Robert Lewandowski unika tematu skończenia swojej kariery piłkarskiej i nie zabiera w tej sprawie zdecydowanego głosu,o tyle w rozmowie z Tomaszem Smokowskim w "Kanale Sportowym" wyznał, że czas jego gry w piłkę nożną na najwyższym, światowym poziomie, wycenia jeszcze na kilka lat. Jak sam jednak mówi, cieszy się bardzo z tego, że w swoim wieku może jeszcze czarować kibiców najlepszych klubów świata.

- Ja sobie zdaje sprawę, że mi zostało parę lat grania na tym najwyższym poziomie i to nie jest bliżej niż dalej, ale wiem, że mogę na nim grać jeszcze kilka lat i to jest piękne. I z jednej strony z moim wiekiem, z moim doświadczeniem, łatwiej mi przychodzą pewne rzeczy - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z Tomaszem Smokowskim w programie "Mój Pierwszy Raz".

Lewandowski o nauce hiszpańskiego. Stara się to robić

W trakcie wywiadu, Robert Lewandowski przyznał również, że stara się już jak najbardziej aktywnie używać języka hiszpańskiego w szatni Barcelony, jednak w klubie nadal dużo osób posiłkuje się językiem angielskim.

Sonda
Czy FC Barcelona z Lewandowskim wygra Ligę Mistrzów 2022/23?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze