Jakub Kiwior

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Kiwior

Transfer Jakuba Kiwiora

Robert Lewandowski rozpływa się nad umiejętnościami tego zawodnika! Kapitan reprezentacji Polski chciałby grać z nim w jednym klubie

2022-09-30 19:19

Reprezentacja Polski po rozgrywkach Ligi Narodów czeka na pierwsze spotkania z racji najważniejszego turnieju w roku, czyli mistrzostw świata, które odbędą się w innym terminie niż zwykle, ponieważ na przełomie listopada i grudnia. Czesław Michniewicz, a także Robert Lewandowski podczas ostatnich meczów byli pod wrażeniem gry jednego z piłkarzy defensywy. Chodzi o Jakuba Kiwiora, którym interesują się wielkie kluby m.in. AC Milan.

W ostatnim czasie odkryciem reprezentacji Polski bez wątpienia jest Jakub Kiwior. Defensor wystąpił w dwóch ostatnich spotkaniach w biało-czerwonych barwach podczas turnieju Ligi Narodów z Holandią i Walią. 22-latek świetnie spisywał się na murawie, co spowodowało, że pod wrażeniem jego gry był sam Robert Lewandowski. Napastnik Barcelony wypowiedział się na temat młodego obrońcy po meczach drużyny Czesława Michniewicza. - Jak go zobaczyłem, po meczu z Holandią. To mu powiedziałem: "Chłopie, ty nie przyjechałeś na kadrę, ty przyjechałeś tutaj, by grać w pierwszym składzie". Ma naprawdę świetną lewą nogę i może nam się przydać w kadrze. Oczywiście, nie chcę go teraz zbyt zachwalać, bo czasem media nadają moim wypowiedziom zbyt dużej wagi. Ale on ma pokorę, chce się rozwijać i szybko wyciąga wnioski, a także chce się uczyć. To najważniejsze - powiedział kapitan "Biało-Czerwonych".

Robert Lewandowski jest pod wrażeniem gry młodego obrońcy! Jakub Kiwior może trafić do wielkiego klubu

Po takiej rekomendacji nie jest dziwne, że obrońcą Spezii interesują się takie kluby jak m.in. AC Milan czy West Ham United. Zdaniem dziennikarzy "Tuttosport" Lewandowski miał udać się do włodarzy Barcelony i przedstawić im sylwetkę młodego defensora, co może wpłynąć na przyszłość Kiwiora. Dzięki takiej rekomendacji "Duma Katalonii" może wziąć pod uwagę taki scenariusz i ostatecznie włączyć się do walki o podpis 22-latka, co mogłoby podbudować obrońcę reprezentacji Polski.

Warto przypomnieć, że Lewandowski świetnie wpasował się w zespół "Dumy Katalonii". 34-latek pojawił się na boisku w ośmiu spotkaniach wliczając wszystkie rozgrywki, gdzie zdobył 11 bramek, dokładając dwie asysty. Wszyscy w hiszpańskim klubie zachwycają się umiejętnościami kapitana reprezentacji Polski, co może pomóc Kiwiorowi w dołączeniu do klubu, w którym występuje starszy kolega z kadry.

Sonda
Czy Jakub Kiwior poradziłby sobie w Barcelonie?
Lewandowski GORZKO po meczu z Walią. Nie ma co świętować
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze