Cezary Kulesza

i

Autor: Marek Zieliński Cezary Kulesza

Spotkanie na szczycie prezesa PZPN! Cezary Kulesza odbył bardzo ważną rozmowę

2021-10-19 16:00

Nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza, w ostatnich tygodniach zaznajamiał się z nowym stanowiskiem i wszystkimi obowiązkami. Teraz natomiast coraz mocniej przechodzi do działania. We wtorek z udziałem nowego szefa PZPN doszło do bardzo ważnego spotkania, który może mieć istotny wpływ na pewne aspekty.

W sierpniu na stanowisku szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej doszło do zmiany po nieaml dziewięciu latach. Ze stanowiskiem pożegnał się Zbigniew Boniek, natomiast zastąpił go Cezary Kulesza. Pierwsze dwa zgrupowania kadry po tym wydarzeniu poszły zgodnie z planem. "Biało-czerwoni" są o krok od zakwalifikowania się do baraży o mistrzostwa świata. Na tym etapie będzie ich natomiast czekała oczywiście gigantyczna walka, aby ostatecznie zameldować się w Katarze.

Gdy jednak kadra nie gra, Cezary Kulesza oczywiście poświeca czas na rowój różnych aspektów pracy związku. Tym razem w takim właśnie celu postanowił spotkać się z prezydentem UEFA, Aleksandrem Ceferinem. "Za mną udane spotkanie z Prezydentem UEFA, Aleksandrem Čeferinem. Rozmawialiśmy o wyzwaniach stojących przed europejską piłką w najbliższych latach i ścisłej współpracy z PZPN. Dziękuję Panu Prezydentowi za dobrą rozmowę" - poinformował Kulesza.

Zobacz też: Zapytali Łukasza Piszczka o Matty'ego Casha! Takiej odpowiedzi nikt nie mógł się spodziewać, ostra reakcja

Nie wiadomo, o czym konkretnie rozmawiali Cezary Kulesza i szef europejskiej federacji, ale jak podkreślił prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, była to "dobra rozmowa". Niewykluczone, że już wkrótce poznamy kolejne jej efekty, m.in. poprzez przyznanie prawa do organizacji ciekawych wydarzeń piłkarskich w skali europejskiej.

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze