Szkocja - Polska. Kibic wbiegł na boisko i zrobił sobie SELFIE Z ROBERTEM LEWANDOWSKIM [ZDJĘCIE]

2015-10-10 18:19

W meczu eliminacyjnym do Euro 2016 Szkocja - Polska spodziewaliśmy się dosłownie wszystkiego, ale nie tego, że selfie jednego z kibiców przyniesie nam ważny punkt! W drugiej połowie na boisko wbiegł chłopak, który chciał zrobić sobie zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Kto by nie chciał... Sęk w tym, że to wydarzenie znacznie pomogło biało-czerwonym w wywalczeniu remisu. Jak to możliwe? Zobacz ZDJĘCIE kibica.

Do tej pory takie sceny widzieliśmy z udziałem Leo Messiego czy Cristiano Ronaldo! Jednak Lewandowski wszedł ostatnio na taki poziom, że kibice uciekają z trybun na murawę i chcą robić sobie z nim selfie! Znalazł się taki śmiałek na meczu w Glasgow i choć napastnik biało-czerwonych nie był skory do pozowania, to może wysłać chłopakowi kartkę z podziękowaniami.

Zobacz: MEMY po meczu Szkocja - Polska. Lewandowski zamawia szkocką, Wawrzyniak bohaterem? [GALERIA]

Zamieszanie na murawie sprawiło, że ostatecznie sędzia spotkania musiał doliczyć aż cztery minuty! Wszyscy dokładnie pamiętamy, że druga bramka "Lewego" padła w ostatniej akcji meczu, więc spokojnie można zaryzykować tezę, że ten niesforny kibic załatwił Polakom jeden punkt. Oczywiście bramkę na 2:2 strzeliliśmy my, ale gdyby nie pogoń za selfie, zabrakłoby nam czasu.

Nie wiemy, kim dokładnie był ten młodzieniec, ale serdecznie mu dziękujemy!