Śliczna ukochana bramkarza

Ta ciemnowłosa seksbomba spotyka się z polskim piłkarzem. Od tych zdjęć nie oderwiecie oczu, co za piękność!

2023-02-04 12:52

Marcin Bułka ma dopiero 23 lata, a w swoim CV może wpisać kluby, których pozazdroszczą mu zdecydowanie bardziej doświadczeni zawodnicy. Polski bramkarz był już piłkarzem Chelsea i Paris Saint-Germain. Obecnie występuje w innym francuskim klubie i w tym właśnie kraju układa sobie życie. Okazuje się, że Bułka spotyka się z prawdziwą pięknością. Ecram Sallam zachwyca swoją urodą.

Marcin Bułka bardzo często był na ustach kibiców, choć tak naprawdę w piłce nie osiągnął jeszcze wielkiego sukcesu. Za taki można jednak uznać angaż w największych klubach świata. Bramkarz młodzieżowych reprezentacji Polski najpierw znalazł się na celowniku Chelsea, do której przeszedł w bardzo młodym wieku, a w 2019 roku podpisał kontrakt z innym gigantem, a mianowicie z Paris Saint-Germain. W obu przypadkach Bułka rzadko miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

Ukochana Marcina Bułki to prawdziwa seksbomba. Zdjęcia rozgrzewają do czerwoności

Golkiper jest obecnie piłkarzem innego francuskiego klubu. Jednak również w Nicei Bułka ma ogromne problemy z regularną grą w pierwszym zespole. W tym sezonie tylko dwukrotnie stanął między słupkami, a obecnie leczy kontuzję pleców. Okazuje się jednak, że w prywatnym życiu wiedzie mu się o wiele lepiej niż zawodowym. Marcin Bułka związał się z ciemnowłosą pięknością, Ecram Sallam. W mediach społecznościowych pojawiło się już kilka wspólnych zdjęć pary, a kobieta jest modelką i na fotografiach prezentuje się wręcz imponująco. Na jednym z nagrań można było zobaczyć, że niedawno odwiedziła Polskę i pokazała wideo z Warszawy. Jej profil na Isntagramie śledzi blisko 100 tys. użytkowników.

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 30.01
Najnowsze