Fernando Santos, Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, Cyfra Sport Fernando Santos, Jan Tomaszewski

jasne stanowisko

Tak Jan Tomaszewski ocenił decyzję Fernando Santosa o ciszy medialnej! Wypowiedział te słowa patrząc prosto w kamerę, jasne stanowisko

2023-03-23 15:03

Kiedy gruchnęła informacja, że Fernando Santos zarządził ciszę medialną reprezentacji Polski aż do meczu Czechy - Polska, wielu dziennikarzy, ekspertów piłkarskich oraz kibiców nie kryło swojego zdziwienia, a niekiedy nawet oburzenia. Okazuje się jednak, że pomysł ten przypadł do gustu Janowi Tomaszewskiemu, który pochwalił selekcjonera reprezentacji Polski.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy 2024 to świetna okazja dla Jana Tomaszewskiego, aby skomentować wszystko to, co dzieje się wokół Biało-czerwonych w ostatnim czasie. Po niemałej burzy medialnej, jaką wywołał niedawny wywiad Łukasz Skorupskiego, selekcjoner naszej kadry zdecydował się wprowadzić ciszę medialną aż do samego spotkania Czechy - Polska, co spotkało się z oburzeniem części dziennikarzy sportowych. Jak się jednak okazuje, pomysł ten spodobał się Janowi Tomaszewskiemu, który postanowił pochwalić Fernando Santosa w rozmowie z "Super Expressem". 

Jan Tomaszewski otwarcie pochwalił Fernando Santosa! Legendarny bramkarz reprezentacji Polski nie wahał się ani chwili

- Moim zdaniem postąpił bardzo słusznie… Na dzień dzisiejszy nie interesuje mnie co było przed mistrzostwami i co było na mistrzostwach. Interesuje mnie tylko mecz w Pradze, bo od tego zależy w dużej mierze nasza dalsza gra i po prostu tworzenie drużyny. Dla mnie Santos postąpił prawidłowo, życzę mu żeby co najmniej zremisował - wyznał podczas specjalnego łączenia Jan Tomaszewski, oceniając decyzje Fernando Santosa przed meczem z Czechami. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Kto wygra mecz Czechy - Polska?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze