Jan Tomaszewski, Fernando Santos

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/Cyfrasport Jan Tomaszewski, Fernando Santos

tomaszewski przed meczem

Jan Tomaszewski bez ogródek o reprezentacji Polski i Santosie! Specjalne łączenie przed Czechy - Polska [TYLKO U NAS]

2023-03-23 10:58

Reprezentacja Polski rozpocznie zmagania w eliminacjach do mistrzostw Europy od wyjazdowego meczu z Czechami. Od pierwszych dni marcowego zgrupowania Biało-czerwonych sporo dzieje się wokół naszej kadry, przede wszystkim przez ciszę medialną, jaką zarządził Fernando Santos. Przed spotkaniem Czechy - Polska Jan Tomaszewski będzie miał okazję skomentować to, co dzieje się w reprezentacji podczas specjalnego łączenia.

Specjalne łączenie z Janem Tomaszewskim przed meczem Czechy - Polska! Legenda polskiej piłki szczerze o reprezentacji i Santosie

Wielu trenerów oraz piłkarzy przekonało się już o tym, że Jan Tomaszewski ma naprawdę cięty język i często mówi to, co myśli na dany temat. Nie inaczej jest w przypadku Fernando Santosa, którego legendarny bramkarz jasno podsumował podczas jednej z ostatnich rozmów z "Super Expressem". Teraz były golkiper po raz kolejny będzie mógł skomentować to, co dzieje się w reprezentacji Polski, bowiem tuż przed pierwszym meczem eliminacji mistrzostw Europy Czechy - Polska czeka nas specjalne łączenie z Janem Tomaszewskim. Tematem będzie oczywiście wszystko, co związane z reprezentacją Polski - kolejne kontuzje Biało-czerwonych, cisza medialna wprowadzona przez Fernando Santosa do czasu meczu z Czechami o wiele, wiele innych. Koniecznie bądźcie z nami podczas łączenia na żywo z Janem Tomaszewskim w czwartek 23 marca o godzinie 14:00 na kanale YouTube "Super Express Sport" oraz zaglądając do materiału wideo poniżej!

Sonda
Kto wygra mecz Czechy - Polska?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze