Robert Lewandowski, Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski, Fernando Santos

nie będzie łatwo

Niepokojące wieści przed meczem Czechy - Polska! Chodzi o Lewandowskiego, szykuje się ogromny problem

2023-03-22 20:20

Piłkarze reprezentacji Polski w pocie czoła przygotowują się do pierwszego meczu eliminacji mistrzostw Europy i nie inaczej wyglądają prace w reprezentacji Czech. Nasi południowi sąsiedzi już przed meczem zapowiadają, że Polaków czeka niełatwa przeprawa, a najtrudniejsza Roberta Lewandowskiego. Ladislav Krejci zapowiedział bowiem, że Czesi zrobią wszystko, co w ich mocy, aby uprzykrzyć życie "Lewemu".

Fernando Santos musiał trochę poczekać na swój debiut w roli selekcjonera reprezentacji Polski, jednak już w piątek 24 marca będzie miał okazję zademonstrować swój warsztat trenerski kibicom Biało-czerwonych podczas pierwszego spotkania eliminacji do mistrzostw Europy 2024 Czechy - Polska. Na chwilę przed spotkaniem z naszymi południowymi sąsiadami, selekcjoner Fernando Santos oraz kapitan Robert Lewandowski z pewnością spodziewają się, że to piłkarz Barcelony będzie szczególnie kryty przez Czechów, jednak jeden z ich reprezentantów przyznał, że "Lewego" czeka wybitnie ciężkie spotkanie. 

Na Lewandowskiego czeka ogromny problem w meczu Czechy - Polska. Będzie narażony na wszystko 

Reprezentacja Czech doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie Lewandowski jest największą gwiazdą "Biało-czerwonych", od której nierzadko zależą losy kolejnych spotkań reprezentacji Polski. Tym razem na napastnika Barcelony czekać będzie bardzo trudne wyzwanie, bowiem nasi południowi sąsiedzi nie mają zamiaru cofać przed nim nogi. 

Niepokojące wieści przed meczem Czechy - Polska! Chodzi o Lewandowskiego, szykuje się ogromny problem

- Będziemy starali się robić wszystko, co w naszej mocy, aby jak najbardziej uprzykrzyć grę Robertowi w tym spotkaniu - powiedział przed meczem Czechy - Polska Ladislav Krejci w rozmowie z "Polsatem Sport" ujawniając, co czeka niebawem Lewandowskiego. Oby jednak kapitan reprezentacji Polski zakończył pierwszy mecz eliminacji bez żadnego urazu, który mógłby wyeliminować go z meczu z Albanią oraz El Clasico, które już niebawem. 

Sonda
Kto wygra mecz Czechy - Polska?
Listen on Spreaker.
Najnowsze