Tak kadra bawiła się przy Lady Pank. Posłuchaj jak śpiewa Kamil Grosicki! [WIDEO]

2018-05-25 13:50

Zgrupowanie reprezentacji Polski w Juracie trwa w najlepsze. Zgodnie z zapowiedziami jest ono dość luźne, a piłkarze mają okazję odpocząć i... się pobawić. O czym przekonaliśmy się w czwartkowy wieczór, kiedy to wzięli udział w wyjątkowym, bo przeznaczonym specjalnie dla nich koncercie Lady Pank. Największe show jak zwykle zrobił Kamil Grosicki, który w pewnym momencie... przechwycił mikrofon.

Wizyta u prezydenta Andrzeja Dudy, wyścig rowerowy czy turniej w siatkonogę - tak w skrócie wygląda zgrupowanie regeneracyjne w Juracie. Reprezentanci Polski nad morzem mają przede wszystkim odpocząć fizycznie i psychicznie, a sztab kadry robi wszystko, by im to ułatwić. Właśnie dlatego w czwartkowy wieczór zorganizowano... wyjątkowy koncert Lady Pank. Bo tylko dla członków reprezentacji i ich partnerek!

Na scenie pojawił się legendarny Janusz Panasewicz i zaśpiewał kilka największych hitów zespołu, jak chociażby "Kryzysowa narzeczona" czy "Zawsze tam gdzie ty". A piłkarze bawili się wybornie. Najlepiej chyba Kamil Grosicki, Kamil Glik i Sławomir Peszko. Którzy w pewnym momencie... sami postanowili zrobić show!

"Grosik" przechwycił mikrofon i zaczął śpiewać, jego imiennik zachęcał wszystkich do klaskania, a popularny "Peszkin" złapał gitarę i wziął się za akompaniament. Jak im wyszło? Wszyscy uczestnicy koncertu byli zachwyceni, ale też trudno się dziwić. W końcu zawodnicy i ich piękne partnerki zdecydowali się wstać od stołów i nieco potańczyć. A wszystko to pod czujnym okiem selekcjonera Adama Nawałki.

WYNIKI NA ŻYWO - sprawdź na kogo warto postawić
Tabele i statystyki z 16 dyscyplin

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze