Tak zmieniał się Michniewicz jako selekcjoner reprezentacji Polski

i

Autor: AP

Na jaw wyszła cała prawda!

Tak na zwolnienie z posady selekcjonera zaregował Czesław Michniewicz. Prawda wyszła na jaw, kompletnie się tego nie spodziewał

2022-12-26 10:15

Zwolnienie Czesława Michniewicza przed świętami Bożego Narodzenia było niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich dni. Okazuje się, że były szkoleniowiec Legii i Zagłębia Lubin jadąc na spotkanie z zarządcami polskiego futbolu, kompletnie nie spodziewał się tego, że straci posadę. Kulisy odejścia selekcjonera właśnie wyszły na jaw!

Czesław Michniewicz został decyzją Cezarego Kuleszy usunięty ze stanowiska trenera reprezentacji Polski, co wywołało bardzo duże reakcje u kibiców i dziennikarzy. O kulisach odejścia trenera ze stanowiska powiedział Janusz Basałaj w programie  "Pogadajmy o piłce". Okazuje się, że Michniewicz kompletnie nie był świadom tego, że przedświąteczne spotkanie z prezesem Kuleszą będzie dla niego końcem pracy w reprezentacji Polski. 

Czesław Michniewicz nie mógł uwierzyć, że zostanie zwolniony. Na jaw wyszła cała prawda

Jak powiedział Janusz Basałaj w programie "Pogadajmy o piłce", Michniewicz idąc do siedziby PZPN nie liczył się z tym, że może skończyć pracę selekcjonera. 

- Czesław Michniewicz był tak zaskoczony, że kiedy dowiedział się od Cezarego Kuleszy, że już go nie ma, natychmiast poszedł do windy i zjechał na dół. Nie mówię, że się nie pożegnał, bo na to ma jeszcze czas, ale tak nie reaguje człowiek, który dostał między oczy. Wydaje mi się, że jechał przekonany o tym, że będzie to rozmowa wychowawcza, ale kontrakt zostanie przedłużony - mówił w programie "Pogadajmy o piłce" Janusz Basałaj.

Sonda
Czy Michniewicz był dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze