Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny

i

Autor: Instagram/ wojciech.szczesny1 Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny

Ależ się zmieniła!

Tak się zmieniła żona Wojciecha Szczęsnego. Marina ujawniła zdjęcie sprzed 10 lat, nie uwierzycie

2023-01-11 16:59

Marina Łuczenko-Szcżęsna postanowiła pokazać nieprawdopodobną fotografię na swoich mediach społecznościowych! Żona bramkarza reprezentacji Polski i popularna piosenkarka pokazała, jak zmieniła się w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Gdy patrzymy na to zdjęcie, to nie możemy uwierzyć! Zmiany, jakie zaszły w urodzie gwiazdy są powalające!

O Marinie Łuczenko-Szczęsnej było niezwykle głośno w ostatnim czasie. Piosenkarka i wybranka serca Wojciecha Szczęsnego stworzyła hit na mundial 2022, a także aktywnie wspierała swojego męża w trakcie trwania turnieju o czempionat świata. Gwiazda postanowiła zaskoczyć swoich fanów i pokazała, jak zmieniła się w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Gdy zobaczycie to zdjęcie, nie będziecie mogli uwierzyć!

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje, jak zmieniła się w ciągu dziesięciu lat. Aż ciężko uwierzyć!

O Marinie Łuczenko w polskich mediach głośno zrobiło się po raz pierwszy lata temu, gdy ta wzięła udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Największą popularność przyniosły jej jednak piosenki, które tworzyła i które stawały się hitowymi przebojami radiowymi. Od 2013 roku media żyją jej związkiem z Wojciechem Szczęsnym, który jest jednym z najbardziej elektryzujących w polskim show-biznesie. Nie da się ukryć, że mimo upływu lat, gwiazda nadal jest wielką pięknością i mimo wielu zmian jej urody, nadal potrafi czarować wdziękiem, co potwierdza jej najnowsza publikacja na mediach społecznościowych. 

Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: instagram.com/marina_official
MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!
Sonda
Czy uważasz, że Marina i Wojtek Szczęsny stanowią dobrze dobrane małżeństwo?
Najnowsze