Czesław Michniewicz

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Czesław Michniewicz

Mamy zdjęcie!

Tak zmienia się Czesław Michniewicz przed mistrzostwami świata w Katarze. Stanął przy Krychowiaku, a fani w szoku!

2022-10-06 7:54

Przed Czesławem Michniewiczem jedno z najważniejszych wyzwań w jego trenerskiej karierze. Szkoleniowiec, wraz z reprezentacją Polski, już za półtora miesiąca będzie walczył o punkty na mistrzostwach świata w Katarze i postanowił przy tej okazji zadbać o samego siebie, stawiając na dietę. Kiedy zobaczycie jego zdjęcie u boku Grzegorza Krychowiaka, nie będziecie mogli uwierzyć. Zmiana u byłego szkoleniowca Legii i Zagłębia Lubin jest naprawdę konkretna!

Czesław Michniewicz dokonał wielkiej zmiany. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, z którą już niebawem pojawi się na mistrzostwach świata w Katarze, wziął się za siebie i postawił na dietę, która sprawiła, że zrzucił już dość dużo kilogramów. Kiedy fani zobaczyli jego zdjęcie u boku Grzegorza Krychowiaka, nie mogli w to uwierzyć. 

Czesław Michniewicz dba o siebie przed mundialem w Katarze. O jego diecie wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu

O diecie Czesława Michniewicza wiedzieliśmy już od lipca 2022 roku, kiedy to selekcjoner został przyłapany w jednej z restauracji w Gdyni. Wtedy to, selekcjoner na spotkaniu ze swoimi znajomymi postawił na zieloną sałatkę i wodę mineralną, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Jak widać, po kilku miesiącach, może mówić o pozytywnej przemianie. Trener kadry odwiedził właśnie Grzegorza Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej i zrobił sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Na pierwszy rzut oka fanom rzuciła się sylwetka szkoleniowca, która wygląda naprawdę dobrze. Te komentarze nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Fani zauważyli przemianę. Ich komentarze nie pozostawiają wątpliwości

Zdjęcie prezentujące Grzegorza Krychowiaka i trenera piłkarskiej reprezentacji Polski przykuło uwagę fanów reprezentacji w dużej mierze przez świetną sylwetkę samego Michniewicza, który zdaniem fanów, prezentuje się teraz wprost rewelacyjnie.

- Ewidentnie widać, że trenejro w formie mundialowej. Grzesiu również top, przede wszystkim za dystans i podejście do dzisiejszego świata - pisze jeden z fanów

Sonda
Czy piłkarze odniosą sukces na mistrzostwach świata w Katarze?

Pokaż piłkarzu, co masz w garażu!

Włącz podcast i sprawdź, czym jeżdżą obecnie największe gwiazdy boisk.

Listen to "Samochody gwiazd sportu. Lewy. Świątek. Ronaldo." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze