Zbigniew Boniek grał z padla z Quebonafide

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek grał z padla z Quebonafide

Takiego treningu Zbigniewa Bońka mogą zazdrościć tłumy! Zagrał z prawdziwą gwiazdą

2021-05-10 22:42

Zbigniew Boniek to nie tylko prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i od niedawna wiceprezydent UEFA, ale również jedna z tych osób, które mogą pochwalić się sporym szacunkiem w Polsce wśród części fanów oraz artystów. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wciąż prowadzi również aktywny tryb życia i w ten sposób ma okazję spotykać się z wieloma znanymi ludźmi. Podczas ostatniej gry w padla, Zbigniew Boniek miał okazję spotkać się z Quebonafide, czego mogą zazdrościć mu fani rapera.

Historia polskiej piłki widziała wielu zawodników, którzy zapisali się złotymi zgłoskami na kartach futbolu i niewątpliwie jedną z najbardziej zasłużonych postaci w historii polskiej piłki jest Zbigniew Boniek. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i od niedawna wiceprezydent UEFA w przeszłości występował w barwach m.in. Juventusu i AS Romy, przez co zapracował sobie na szacunek za granicą. Pozycja Zbigniewa Bońka ucierpiała nieco od czasu, gdy prezes PZPN zaczął być aktywny w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Twitterze, jednak wciąż wiceprezydent UEFA może pochwalić się sporym szacunkiem oraz znajomością wielu wypływowych ludzi, a także artystów. Podczas jednego z ostatnich treningów padla, Zbigniew Boniek miał okazję mierzyć się z Quebonafide. 

Robert Lewandowski na okładce KULTOWEJ gazety. Mało kto dostąpił takiego wyróżnienia

Jakub Grabowski, który znany jest szerszej publiczności jako "Quebonafide" zalicza się do grona najpopularniejszych raperów w Polsce i mogę pochwalić się sporym gronem fanów. Jego konto na Instagramie obserwowane jest aż przez milion fanów, a profil na Facebooku śledzony jest przez kolejne ponad 660 tysięcy. Z pewnością wszyscy ci fani z wielką chęcią zamieniliby się ze Zbigniewem Bońkiem i zagrali w padla z Quebonafide. 

Cristiano Ronaldo zlinczowany po ostatnim meczu! Włosi nie mieli litości, padły mocne słowa

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Sonda
Czy Zbigniew Boniek to dobry prezes PZPN?
Najnowsze