Zbigniew Boniek

i

Autor: SE Zbigniew Boniek

Te alkohole uwielbiał Zbigniew Boniek! Miał do nich słabość w czasach kariery

2021-05-06 8:27

Zbigniew Boniek zapracował sobie na wielką popularność latami swojej wspaniałej kariery piłkarskiej i występami między innymi w Juventusie czy AS Roma. Ale - jak powszechnie wiadomo - w życiu piłkarzy znajduje się także miejsce na dobrą zabawę, nie tylko zaś na kolejne ciężkie treningi. Obecny prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wiedział o tym doskonale, a gdy już sięgał po alkohol, to po konkretny typ.

Ulubiony alkohol Zbigniewa Bońka

Zbigniew Boniek w czasach swojej kariery zapracował na niesamowite uznanie. Siał postrach w szeregach rywali zarówno w lidze polskiej, jak i później po przenosinach do Włoch. Wielki szacunek zdobył sobie także występami w Pucharze Europy. Obecny prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie zamierzał jednak oczywiście rezygnować przy tym ze wszystkich uciech, jakie niesie ze sobą młodość i kariera zawodowego piłkarza. Kiedy było można, także i on relaksował się przy alkoholu. A miał swój ulubiony!

Takim wózkiem Wojciech Szczęsny wozi syna!

W nowym cyklu "Parada Tomaszewskiego" nieco szczegółów na ten temat zdradził były bramkarz reprezentacji Polski i kolega "Zibiego" z drużyny narodowej, Jan Tomaszewski. - Zbyszek pił jakieś takie likiery... Włoski styl! Ale to zupełnie normalnie. Zbyszek lubił półsłodkie koktajle - wyznał legendarny golkiper kadry "Biało-czerwonych".

Tomaszewski wyznaje, jaki alkohol uwielbiał pić Boniek w czasach kariery!

Być może już niedługo nie tylko Zbigniew Boniek, ale i wszyscy Polacy będą mieli okazję wznieść toast ulubionym alkoholem z powodu sukcesów reprezentacji Polski. Mistrzostwa Europy rozpoczynają się bowiem już za nieco ponad miesiąc, a pierwszym wyzwaniem "Biało-czerwonych" będzie przebrnięcie fazy grupowej. Na tym etapie ich rywalami będą Słowacja, Hiszpania oraz Szwecja.

Quiz. Największe sukcesy piłkarskiej reprezentacji Polski z ostatnich lat. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
11 października 2014 roku Polska pokonała Niemców 2:0 na Stadionie Narodowym. Bramki zdobywali...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze