Przemysław Tytoń

Autor: CYFRASPORT Przemysław Tytoń

Tytoń wrócił i się spalił... Przemysław Tytoń zawalił gola w meczu z amatorską drużyną

2012-11-02 13:40

Trener PSV Eindhoven Dick Advocaat (65 l.) dał wreszcie szansę Przemysławowi Tytoniowi (25 l.), ale zawiódł się na polskim bramkarzu. Tytoń w meczu 1/16 finału Pucharu Holandii z amatorskim zespołem EHC/Heuts zawalił gola.

Od połowy września Tytoń jest w PSV numerem 2, ponieważ przegrał rywalizację z Boyem Watermanem. Jednak na mecz z amatorami trener Advocaat wysłał na boisko rezerwowy skład z Tytoniem. I choć PSV wygrało 3:1, to polski bramkarz nie mógł być zadowolony ze swojej postawy.

W 84. minucie, kiedy jego zespół prowadził 2:0, Tytoń źle wykopał piłkę, z czego skorzystał Ron Starmans i strzelił kontaktowego gola.

Przemysław Tytoń został powołany przez selekcjonera Waldemara Fornalika (49 l.) na mecz towarzyski z Urugwajem, który zostanie rozegrany 14 listopada w Gdańsku.