Walia - Polska SKŁADY

i

Autor: Cyfrasport Walia - Polska: Znamy SKŁADY!

Mecz o być albo nie być

Walia - Polska: Znamy składy! Czesław Michniewicz odkrył karty przed decydującym meczem Ligi Narodów

2022-09-25 19:31

Liga Narodów: Walia - Polska SKŁADY. Już w niedzielę (25 września) reprezentacja Polski zakończy zmagania w ramach Ligi Narodów. Biało-Czerwoni do końca muszą walczyć o utrzymanie w dywizji A, a wszystko wyjaśni się w bezpośrednim starciu z Walią. Czesław Michniewicz nie ukrywa, że utrzymanie w elicie jest jego celem. Znamy już składy na mecz Walia - Polska!

Polscy piłkarze szybko staną przed szansą na rehabilitację po bolesnej porażce 2:0 z Holandią. Czwartkowy mecz mocno nadszarpnął atmosferę wokół reprezentacji Polski i sprawił, że podopieczni Czesława Michniewicza do końca muszą walczyć o utrzymanie w elicie Ligi Narodów. Na selekcjonera spadła też duża krytyka, a starcie z Walią ma być w pewnym sensie odkupieniem win. Wyspiarze są jedyną drużyną, z którą Biało-Czerwoni wygrali w tegorocznej edycji turnieju. Na początku czerwca Polska wygrała we Wrocławiu 2:1, choć to Walijczycy pierwsi wyszli na prowadzenie. Wówczas szykowali się głównie do mundialowego barażu z Ukrainą i zagrali w Polsce rezerwowym składem. Ostatecznie awansowali na mistrzostwa świata, a teraz zrobią wszystko, by zrewanżować się na Polakach.

Jak zagrać z Walią? Czy należy zmienić ustawienie? Były kadrowicz radzi Michniewiczowi

ROZPACZ po ŚMIERCI KRÓLOWEJ! "KAROL jest za STARY!" l Futbologia Przemka Ofiary

Walia - Polska: Znamy składy! Czesław Michniewicz odkrył karty

Mecz z Holandią był jednym z najgorszych występów Roberta Lewandowskiego w reprezentacji. Gwiazdor FC Barcelony nie oddał choćby strzału na bramkę rywali i przez 90 minut był wyraźnie sfrustrowany. W Cardiff koledzy mają mu stwarzać okazje, których "Lewy" nie zwykł marnować. W porównaniu do poprzednich meczów, tym razem Michniewicz był bardziej tajemniczy i nie mówił wprost o składzie. Ostatecznie odkrył karty i nieco zaskoczył kibiców!

Walia – Polska, czyli mecz podwyższonego ryzyka dla Michniewicza. Jeśli przegra, będzie miał ogromne kłopoty

Kadrowicze są w Cardiff od kilkudziesięciu godzin:

Liga Narodów: Walia - Polska SKŁADY

Walia: Hennessey - Roberts, Rodon, Cabango, Williams - Morrell, Norrington-Davies, Levitt - Johnson, Bale - James

Polska: Szczęsny - Bednarek, Glik, Kiwior - Bereszyński, Krychowiak, Żurkowski, Zalewski - Świderski, Zieliński - Lewandowski

Sonda
Kto wygra mecz Walia - Polska?
Najnowsze