Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Michniewicz na musiku

Walia – Polska, czyli mecz podwyższonego ryzyka dla Michniewicza. Jeśli przegra, będzie miał ogromne kłopoty

2022-09-25 12:42

Mecz Walia – Polska w Cardiff wbrew pozorom urasta do miana superważnego meczu dla Czesława Michniewicza. Selekcjoner reprezentacji nie może spokojnie przygotowywać drużyny do mundialu, bo atmosfera wokół kadry mocno zgęstniała. Nic jednak dziwnego, po porażce w fatalnym stylu z Walią mało kto wierzy w to, że na mistrzostwach świata w Katarze uda się coś sensownego zdziałać.

Walia - Polska. Arcyważny mecz dla Czesława Michniewicza

Pomijając już najważniejszy cel tego spotkania, czyli walkę o utrzymanie w Dywizji A Ligi Narodów i starania o miejsce w pierwszym koszyku w losowaniu do mistrzostw Europy Niemcy 2024, to starcie z Walią jest istotne dla Czesława Michniewicza przede wszystkim psychologicznie. Zwycięstwo da mu czystą głowę i spokojny czas na przygotowanie się do mundialu. Natomiast porażka, albo wymęczony remis sprawi, że jeszcze przed mundialem kibice będą wieszać psy na reprezentacji Polski. To atmosfery nie poprawi, a wręcz zaogni i tak już nerwowość wokół drużyny. Zobaczcie KULISY meczu Walia - Polska w poniższym vlogu - Futbologii Przemka Ofiary.

O tej stawce meczu Walia - Polska nie mówi się dużo! Nie możemy przegrać, nie chodzi o Ligę Narodów

Lewandowski nie zatrzymał się do kibica! "Robert proszę!" l Futbologia Przemka Ofiary

Czesław Michniewicz: Wolałbym opowiadać już o mistrzostwach świata

Widać ją było i podczas przyjazdu kadry do hotelu w Cardiff, i na konferencji prasowej, kiedy Michniewicz musiał odpowiadać na kolejne kąśliwe pytania od dziennikarzy. I średnio miał argumenty, by się z nimi nie zgodzić.

- Nie twierdzę, że to jest fajna sytuacja dla nas. Wolelibyśmy oczywiście mieć już zapewnione utrzymanie, przyjechać do Cardiff i opowiadać o mistrzostwach świata w Katarze. Niestety, tak nie jest. Musimy zrobić wszystko, aby zakończyć rywalizację w grupie osiągając nasz cel, czyli uzyskać utrzymanie – stwierdził na konferencji prasowej selekcjoner Czesław Michniewicz.

Z Cardiff Przemysław Ofiara

Walia - Polska. Walijczycy płaczą po Królowej Elżbiecie II. Karol III? "Jest za stary!" [WIDEO Z CARDIFF]

Sonda
Kto wygra mecz Walia - Polska?
Najnowsze