Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny

i

Autor: Instagram/ wojciech.szczesny1 Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny pokazał wyjątkowe zdjęcie z żoną! Namiętne pocałunki rozpaliły internautów, co za romantyk

2022-07-05 10:16

Wojciech Szczęsny niejednokrotnie udowadniał już swoim fanom, że drzemie w nim dusza romantyka oraz, że niezwykle dba o swoją żonę Marinę. Bramkarz reprezentacji Polski chwali się w mediach społecznościowych, gdy tylko wybiera się z ukochaną na randkę i nie inaczej było tym razem. Szczęsny musiał uczcić z żoną ważny dzień w jej życiu, a namiętny pocałunek rozpalił internautów.

Fani Wojciecha Szczęsnego, którzy śledzą profile w mediach społecznościowych bramkarza reprezentacji Polski doskonale wiedzą, że golkiper mnóstwo uwagi poświęca swojej rodzinie, a przede wszystkim zonie, Marinie Łuczenko-Szczęsnej. Jakiś czas temu Wojtek Szczęsny chwalił się zdjęciem z ukochaną, kiedy to na randce świętowali kolejną rocznicę swojego ślubu. Teraz przyszedł czas na uczczenie kolejnego ważnego dnia w życiu Mariny, czym również pochwalił się Szczęsny.

To koniec! U Lewandowskich musiała nadejść ta chwila. Pozostały jedynie piękne wspomnienia

Wojtek Szczęsny uczcił z żoną ważny dzień w jej życiu. Prawdziwy romantyk

Przed kilkoma dniami Marina Łuczenko-Szczęsna weszła w wiek chrystusowy i skończyła 33 lata. Z tej okazji bramkarz reprezentacji Polski postanowił zabrać swoją ukochaną na wykwintną kolację, a zdjęciem z randki pochwalił się w mediach społecznościowych. Namiętny pocałunek rozpalił fanów piłkarza oraz piosenkarki. 

Arkadiusz Milik zastał dziewczynę bez stanika! Musiał podzielić się tym widokiem, aż pociekła ślinka

Sprawdźcie, jakie relacje z teściową ma Marina Łuczenko-Szczęsna, klikając w galerię zdjęć poniżej

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony

Wojciech Szczęsny zabrał swoją żonę na randkę. Tak para uczciła kolejne urodziny Mariny

- Birthday date with this hottie - napisał na Instagramie Szczęsny, dodając zdjęcie, na którym całuje namiętnie swoją żonę. Taki widok sprawił, że w sekcji komentarzy pod postem natychmiast ruszyła lawina. - Wow wow wow ❤ - napisała krótko jedna z fanem piłkarza i piosenkarki. Lwia część internautów komentowała zdjęcie emotikonami z sercami zamiast oczu oraz samym sercem. Romantyczny gest Szczęsnego naprawdę przypadł do gustu jego fanom i trudno się dziwić. 

NIE PRZEGAP: Fani Krzysztofa Radzikowskiego oniemieli po zobaczeniu, jak wygląda teraz gwiazda Gogglebox TTV! Wystarczyło jedno niepozorne zdjęcie

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze