Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Wyciągnęli Krychowiakowi szokujący fakt w meczu z Albanią. Można się załamać

2021-10-12 21:20

Grzegorz Krychowiak jest na cenzurowanym u polskich kibiców zwłaszcza po ostatnich mistrzostwach Europy, na których pomocnik wyleciał z boiska za dwie żółte kartki w meczu ze Słowacją. "Krycha" ma problemy, aby odbudować swój wizerunek w oczach fanów. Na pewno nie pomagają mu w tym takie sytuacje jak z początku pojedynku w Tiranie z Albanią.

Przez lata Grzegorz Krychowiak stanowił o sile reprezentacji Polski. Był jej bardzo mocnym punktem zwłaszcza podczas udanego dla kadry Euro 2016. Ostatni okres jest już jednak dla "Krychy" dużo słabszy jeżeli chodzi o występy z orzełkiem na piersi. Piłkarz nie potrafi nawiązać do swojej najlepszej dyspozycji i zbiera krytykę ze strony polskich kibiców. A takimi występami jak na początku starcia z Albanią w Tiranie na pewno sobie nie pomaga. Pomocnik zanotował szokująco słabą statystykę pojedynków.

Zobacz też: Bijatyka przed meczem w Albanii. Polscy kibice zaatakowani, ogromna burda na ulicy

Na całe szczęście spotkanie trwa oczywiście wystarczająco, aby podnieść się nawet z takiej sytuacji i zaliczyć dużo lepszy występ. Zachowanie selekcjonera Paulo Sousy z pierwszych minut potyczki w Tiranie nie pozostawiało jednak wątpliwości. Także szkoleniowiec był zawiedziony postawą polskiego zespołu, w tym bez wątpienia również i Grzegorza Krychowiaka.

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze