Jan Tomaszewski

i

Autor: Marek Zieliński/SE Jan Tomaszewski

Zadaj pytanie Janowi Tomaszewskiemu! Specjalny live z legendą polskiej piłki. Tego nie możesz przegapić

2022-04-13 18:00

Jana Tomaszewskiego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu! Były reprezentant Polski słynie z ostrych opinii i twardego zdania na wiele tematów. A że w ostatnim czasie w piłce nożnej dzieje się wiele, w czwartkowe przedpołudnie będzie miał miejsce specjalny live z legendą polskiej kadry. Fani będą mogli zadawać pytania Tomaszewskiemu. Zapraszamy na transmisję, a szczegóły poznacie poniżej!

Sezon w wielu ligach wchodzi w decydującą fazę i niebawem poznamy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Już dziś wiemy natomiast, że Bayern Monachium nie będzie miał szansy na wygranie Ligi Mistrzów, bo we wtorkowy wieczór został wyeliminowany przez Villarreal. To najpewniej podsyci plotki mówiące o możliwym odejściu Roberta Lewandowskiego z Bayernu.

Lewandowska z monstrualnego auta wyciągnęła walizkę za kilkanaście tysięcy. Gdy poznacie tę cenę, trudno będzie wam uwierzyć

Specjalny live z Janem Tomaszewskim! Zadaj pytanie legendzie!

Coraz więcej mówi się o tym, że kapitan reprezentacji Polski może trafić do FC Barcelona, z którą jego agent ma być już po słowie. Czy tak się stanie, czy to znów gra ze strony obozu Lewandowskiego? Pewne jest jedno, temat przyszłości Lewandowskiego poruszony zostanie w czwartkowym live z Janem Tomaszewskim. Rozmowa z legendą zacznie się o 10:30, a zobaczyć będzie ją można na kanałach YouTube Super Express Sport oraz FB Super Expres Sport! Kibice będą mieli możliwość zadać pytania Janowi Tomaszewskiemu. Serdecznie zapraszamy!

Jan Tomaszewski

i

Autor: Super Express Jan Tomaszewski
Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Najnowsze