Taki jest właśnie Popek

i

Autor: EastNews Taki jest właśnie Popek

Zapytaliśmy Albańczyków o Popka "Króla Albanii". Odpowiedzi zwalą was z nóg [WIDEO]

2021-10-12 7:10

Mecz Albania – Polska w eliminacjach do mistrzostw świata Katar 2022 coraz bliżej. „Super Express” jest już na miejscu i specjalnie dla Czytelników relacjonuje wydarzenia przed meczem. Postanowiliśmy również przygotować materiał wideo z przymrużeniem oka i zapytaliśmy Albańczyków, czy znają… Pawła Mikołajuwa "Popka", który jest samozwańczym „Królem Albanii”. Zapraszamy do oglądania.

Albańczycy zdziwieni pytaniem o Popka

Popek to raper, który później spróbował sił w MMA. W międzyczasie obwołał się „Królem Albanii” i założył zespół o nazwie „Gang Albanii”. Wielu Polakom Albania kojarzy się właśnie z Popkiem, dlatego skorzystaliśmy z tego, że w Tiranie odbywa się mecz i porozmawialiśmy na temat rapera z tubylcami. Napotykanym przez nas Albankom i Albańczykom dokładnie tłumaczyliśmy kim jest Paweł „Popek” Mikołajuw. Liczyliśmy, że znajdziemy kogokolwiek, kto go rozpozna. - Nie mam pojęcia, kim jest ten człowiek – taką odpowiedź słyszeliśmy najczęściej. Albańczycy patrząc na zdjęcie Popka, które im pokazywaliśmy, tylko bezradnie kręcili głową i rozkładali ręce. Zapytaliśmy oczywiście o wiedzę na temat Polski, polskiej piłki i Roberta Lewandowskiego. - Lewandowski? Słyszałam o nim, ale nie wiedziałam, że to Polak – kręciła głową urodziwa Albanka. - Polska? Wiem, że jest w Unii Europejskiej, mój przyjaciel tam studiuje. Ale poza tym o Polsce wiem niewiele – powiedziała brunetka. Była to jednak wyłącznie jedna osoba, która na temat Polski wiedziała cokolwiek. Miejmy nadzieję, że po wtorkowym meczu będą wiedzieć o naszym kraju o wiele więcej.

Ważny moment w życiu reprezentanta Polski. Przemysław Płacheta może liczyć na wsparcie pięknej sympatii

Zapytaliśmy ALBAŃCZYKÓW o POPKA. Czy znają KRÓLA ALBANII?

Paulo Sousa: To mecz o wszystko

Mecz Albania już w we wtorek o 20:45 na Air Albania Stadium w Tiranie. Trener Paulo Sousa wie, że to mecz z gatunku być albo nie być. - To mecz o wszystko. Albania to bardzo silny zespół, dobrze zorganizowany zespół. Bardzo ciężko grac przeciwko nim, kiedy tracisz piłkę w środku pola. Na kluczowych pozycjach mają bardzo dobrych piłkarzy. My z każdym meczem jesteśmy mocniejszym zespołem, jesteśmy skoncentrowali na celu. Pracujemy nad organizacją w obronie, kiedy to rywal ma piłkę. Myślę, że zrobiliśmy duży postęp, nasze kontrataki są też dużo groźniejsze. Bo przecież organizacja w obronie pomaga skuteczności w ataku – powiedział Paulo Sousa.

Gigantyczne osłabienie przed meczem Albania – Polska! Nie zagra kluczowy zawodnik

Sonda
Kto wygra mecz Albania - Polska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze