Michał Probierz

i

Autor: Cyfrasport Michał Probierz

Trudno uwierzyć!

Zaryliśmy szczęką o podłogę po zobaczeniu, jak kibic potraktował Michała Probierza. Naprawdę to zrobił! Zdjęcie obiegło sieć

2023-09-26 10:56

Michał Probierz błyskawicznie po objęciu reprezentacji Polski musi oswoić się z rolą selekcjonera najważniejszej drużyny piłkarskiej w kraju. Jest to wielki zaszczyt, za którym idzie ogromna odpowiedzialność. Kibice mają równie duże oczekiwania, nawet jeśli nie każdy z nich liczył na zakontraktowanie Probierza. Widać to po zdjęciu, które ostatnio obiegło sieć. Byliśmy w całkowitym szoku po zobaczeniu, jak kibic potraktował nowego selekcjonera!

Michał Probierz nie ma dużo czasu, żeby przyzwyczaić się do nowej roli. Nie minął nawet tydzień, od kiedy został selekcjonerem reprezentacji Polski, a już w przyszłym tygodniu ogłosi swoje pierwsze powołania. 12 października czeka go debiut w wyjazdowym meczu z Wyspami Owczymi, a trzy dni później pierwszy mecz na PGE Narodowym z Mołdawią. Mogłoby się wydawać, że sześć punktów Biało-Czerwonych to obowiązek, ale mecze pod wodzą Fernando Santosa mocno zachwiały wiarę kibiców w polskich piłkarzy. W pierwszym spotkaniu z Mołdawią przegrali przecież 3:2 pomimo prowadzenia 2:0, a z Farerami nie tak dawno męczyli się na własnym boisku, ostatecznie wygrywając 2:0 po golach Roberta Lewandowskiego. Do tego wybór Probierza nie przekonał wszystkich, ale są też jego wielcy zwolennicy. Jeden z kibiców poszedł na całość!

Byliśmy w szoku po tym, jak kibic potraktował Probierza. Naprawdę to zrobił!

Zaledwie kilka dni kadencji nowego selekcjonera wystarczyło, by jeden z polskich kibiców wykazał się hurraoptymizmem. W poniedziałek (25 września) hitem internetu stało się zdjęcie z jednego ze studiów tatuażu. Dawid, popularny tatuażysta z Krakowa, opublikował na Twitterze efekty jednej ze swoich prac, która niespodziewanie dotyczyła Probierza i mistrzostw świata 2026!

"Niby hejt, niby niezadowolenie, ale jest jednak wiara w narodzie!" - napisał autor tatuażu na ręce, na którym Probierz wznosi puchar za mistrzostwo świata! Całość szokującego tatuażu dopełniają wymowne napisy, które sugerują, że w lipcu 2026 r. były trener m.in. Jagiellonii Białystok poprowadzi Biało-Czerwonych do historycznego sukcesu. Pozostaje mieć nadzieję, że kibic, który odważył się na ten tatuaż, nie będzie żałował go już przed mundialem.

Wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem
Najnowsze