Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

On ma prowadzić Polskę

Zaskakujące wieści ws. Fernando Santosa. Podano szczegóły jego kontraktu, ten fakt zadziwia

2023-01-23 16:18

Fernando Santos wylądował w Warszawie dzień przed powitalną konferencją nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Wszystko wskazuje na to, że właśnie on doszedł do porozumienia z PZPN i obejmie naszą kadrę. Coraz więcej źródeł potwierdza te informacje, a w przestrzeni publicznej pojawiają się szczegóły kontraktu Portugalczyka. Jeden fakt szczególnie zaskakuje!

Poszukiwania nowego trenera reprezentacji Polski trwały długo, ale dobiegły końca. Już we wtorek (24 stycznia) cały kraj pozna wybrańca Cezarego Kuleszy. Przez długi czas za faworytów uchodzili Paulo Bento i Vladimir Petković, jednak wszystko wskazuje na to, że prezes PZPN postawił na inną kartę. Dzień przed specjalną konferencją na PGE Narodowym Fernando Santos wylądował w Warszawie i prawdopodobnie to on obejmie stery w naszej kadrze. W mediach pojawiają się już pierwsze szczegóły kontraktu Portugalczyka.

Zaskakujące wieści ws. Fernando Santosa. Jeden fakt w jego kontrakcie zadziwia

Fabrizio Romano potwierdził spekulacje dotyczące Santosa. Jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy piłkarskich na świecie przekazał, że 68-latek jest blisko podpisania umowy i dopina ostatnie szczegóły kontraktu z PZPN. Co ciekawe, jego umowa ma być zaskakująco długa. Pierwotnie mówiło się o nawiązaniu współpracy do Euro 2024, tymczasem Romano informuje o kontrakcie aż do czerwca 2026 roku! Oznaczałoby to, że Santos miałby poprowadzić Polskę także podczas najbliższego mundialu.

W dniu oficjalnej prezentacji nowy selekcjoner będzie miał równo dwa miesiące do debiutu. 24 marca Polska zagra na wyjeździe z Czechami w pierwszym starciu eliminacji Euro 2024. Wiele wskazuje na to, że to właśnie były selekcjoner reprezentacji Grecji i Portugalii usiądzie na ławce w Pradze. 

Sonda
Czy Fernando Santos byłby dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
1. Sekretarz PZPN Łukasz Wachowski dociskany przez dziennikarzy w sprawie nowego selekcjonera. Jest konkretna deklaracja.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze