Zbigniew Boniek, Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek, Fernando Santos

jasne stanowisko

Zbigniew Boniek bez ogródek o Fernando Santosie! Po tych słowach Cezary Kulesza może szeroko otworzyć oczy

2023-03-28 18:38

Fernando Santos ma za sobą już dwa mecze w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Po blamażu w meczu z Czechami, Biało-czerwoni pokonali skromnie, 1:0 Albanię na PGE Narodowym, co oczywiście sprawiło, że rozpoczęła się dyskusja na temat stylu gry Polaków pod wodzą portugalskiego szkoleniowca. Decyzję PZPN o zatrudnieniu byłego selekcjonera Portugalczyków postanowił ocenić również Zbigniew Boniek.

Pod dwóch meczach eliminacji do mistrzostw Europy 2024, reprezentacja Polski ma na swoim koncie 3 punkty. Gra Biało-czerwonych, szczególnie podczas pierwszego spotkania z Czechami sprawiła jednak, że w ostatnich dniach sporo mówiło się nie tylko o grze Polaków, ale również o pomyśle, jaki chce wprowadzić Fernando Santos. Po meczu Polska - Albania, który Biało-czerwoni wygrali skromnie 1:0, Jan Tomaszewski miał masę pytań do portugalskiego szkoleniowca, natomiast Zbigniew Boniek postanowił ocenić zatrudnienie Santosa przez Polski Związek Piłki Nożnej. 

Tak Zbigniew Boniek ocenił zatrudnienie Santosa. Ważne słowa byłego prezesa PZPN

Słowa byłego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej po meczu Polska - Albania mogą szczególnie zainteresować obecnego prezesa, Cezarego Kuleszę. Zbigniew Boniek postanowił bowiem w samych dobrych słowach ocenić ruch, który wykonał jego następca zatrudniając Fernando Santosa w miejsce Czesława Michniewicza. 

Zbigniew Boniek bez ogródek o Fernando Santosie! Po tych słowach Cezary Kulesza może szeroko otworzyć oczy

Od początku mówiłem, że trener Santos to najlepszy wybór, jakiego w teorii mógł dokonać PZPN. Człowiek z imponującym CV, doświadczony, od dawna działający w futbolu reprezentacyjnym. Natomiast sportowo musi wszystko teraz potwierdzić. W sporcie nic nie dostaje się za zasługi. - stwierdził Zbigniew Boniek cytowany przez "TVP Sport", komplementując obecnego selekcjonera reprezentacji Polski. 

Zobaczcie memy po meczu Polska - Albania, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Jak oceniasz decyzję Santosa o nie powołaniu Krychowiaka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze