Zbigniew Boniek BOI SIĘ zrobić TEGO z Jackiem Sasinem! Co za wyznanie

2020-06-05 21:48 MD
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, znany jest z wyrażania barwnych opinii na Twitterze. Dokładnie tym tropem postanowił podążyć także i w piątkowy wieczór. Tym razem bohaterem jego wpisu został znany polityk Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Sasin. O co poszło w tym przypadku?

Podczas aktualnego weekendu fani polskiego futbolu mogą emocjonować się już drugą kolejką PKO Ekstraklasy po przerwie wywołanej pandemią koronawirusa. Na powrocie zawodników na ligowe boiska bardzo zależało Zbigniewowi Bońkowi, który w ostatnim czasie poszedł także o krok dalej. Rozmowy z przedstawicielami rządu, m.in. premierem Mateuszem Morawieckim, przyniosły pożądany efekt i od połowy czerwca stadiony będą mogły wypełnić się w 25% swojej pojemności.

TAJEMNICE luksusowego apartamentu Roberta Lewandowskiego. Ma do dyspozycji CUDA! [FUTBOLOGIA]

Bońka może zatem nie opuszczać dobry humor i postanowił dać temu wyraz na Twitterze. Główną postacią jego wpisu został polityk Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Sasin. A konkretniej poszło o... grę w pokera. O co chodziło prezesowi PZPN? To już każdy musi zinterpretować indywidualnie, tak jak i słowa o znaniu się na żartach.

Gdyby nie pandemia koronawirusa, Boniek jak i cała ekipa PZPN żyłby już z pewnością mistrzostwami Europy. Te startowałyby za kilka dni, ale niestety rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Jeżeli nie dojdzie do kolejnych komplikacji, to Euro będziemy emocjonowali się dopiero w przyszłym roku.

Najnowsze