Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Szczęśliwego nowego roku!

Zbigniew Boniek nie wytrzymał w Sylwestra. Padło przekleństwo, były prezes PZPN zdecydowanie na Twitterze

2023-01-01 7:37

Rok 2022 przeszedł do historii! Nowe plany, cele i marzenia na 2023 rok zostały spisane, podsumowania poprzednich 12 miesięcy za nami. To też dobry moment na składanie życzeń na zbliżający się czas. Były prezes PZPN Zbigniew Boniek nie gryzł się w język na Twitterze. Czego życzył kibicom na 2023 rok? Stanowczy wpis Zbigniewa Bońka.

Zbigniew Boniek regularnie komentuje otaczającą nas rzeczywistość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Często robi to nie tylko po polsku, ale również po włosku. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej słynie z barwnych i bezkompromisowych opinii. Nic dziwnego! Na swoje oczy – nie tylko w piłkarskim świecie – widział naprawdę dużo. Popularny „Zibi” postanowił złożyć życzenia kibicom. Nie omieszkał zahaczyć o tematy zupełnie pozasportowe.

Tak Cristiano Ronaldo bawi się w Madrycie! Kibice przyłapali go na ulicy, film robi furorę w sieci [WIDEO]

Zbigniew Boniek złożył noworoczne życzenia. „Niech się k…. skończy ta wojna”

Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek złożył życzenia, które nie miały nic wspólnego ze sportem. Nic dziwnego. Ostatnie dwanaście miesięcy pokazały, że czasem futbol i inne dyscypliny muszą zejść na dalszy plan. Od początku roku światem targały zupełnie inne problemy.

- No to co? Zdrowia, miłości i pogody ducha… i niech się k…a skończy ta wojna… (pisownia oryginalna – dop. red.) - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek.

W komentarzach trwały wymiany zdań kibiców, którzy nie byli pewni jaką konkretnie wojnę miał na myśli Zbigniew Boniek – polsko-polską czy napaści Rosji na Ukrainę. Fani w komentarzach słusznie zauważali, że najlepiej byłoby, gdyby skończyły się wszystkie konflikty!

Żona Andrzeja Gołoty pokazała ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Ta noc była niezwykle ważna dla niej i dla pięściarza

Skokomania | 28.12.2022

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Najnowsze