Zbigniew Boniek zapowiada ZEMSTĘ. To może być BOLESNY ODWET, gra o wielką stawkę

2021-01-23 22:23 kkn
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn w sobotnie popołudnie pożegnała się z marzeniami o awansie do ćwierćfinału mistrzostw świata. Biało-czerwoni zaprezentowali się nieco gorzej niż w pozostałych spotkaniach i Węgrzy znakomicie to wykorzystali. Porażkę Polaków na mundialu skomentował nawet prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

Wielkim zaskoczeniem było to, jak Polacy prezentują się podczas mistrzostw w Egipcie. Podopieczni Patryka Rombla byli raczej skazywani na pożarcie na turnieju, ale pokazali wielki charakter i ku zaskoczeniu wielu, byli jednym z kandydatów do awansu do ćwierćfinału. Aby to osiągnąć, musieli pokonać Węgrów w sobotnim spotkaniu. A było to konsekwencją zwycięstwa Hiszpanów nad Urugwajem.

Zbigniew Boniek pokazał jak wygląda Tomasz Gollob. "Strasznie prezes wygląda na tym zdjęciu"

Zbigniew Boniek wygląda FATALNIE. Co się stało?

Niestety Madziarzy okazali się lepsi w starciu z biało-czerwonymi. Sprawę ułatwili im nieco sami Polacy, którzy podczas spotkania popełnili szereg prostych błędów. Tym samym zamknęli sobie drogę do ćwierćfinału mistrzostw. W sieci pojawiło się jednak wiele wpisów z gratulacjami za walkę i podziękowaniami za wielkie emocje, bo faktycznie, tych w ostatnich dniach było sporo.

Jest PRZEŁOM! Wpuszczą kibiców na mecz Lewandowskiego, ale postawili TWARDY WARUNEK

Na komentarz zdecydował się również prezes PZPN Zbigniew Boniek. Sternik polskiej piłki nie omieszkał jednocześnie zahaczyć o temat piłki nożnej. - Brawo "Ręczni" za emocje i ambitną walkę. Z tej mąki... PS. Pomścimy Was w marcu - czytamy we wpisie. Boniek nawiązał tym samym do marcowego meczu Polski z Węgrami w eliminacjach mistrzostw świata w piłce nożnej. Może wówczas faktycznie uda się pokonać Madziarów.

Najnowsze