OKROPNE wieści na temat zawodnika FC Porto, który zasłabł na treningu. Jego stan jest coraz gorszy

2021-02-25 11:30 PM
Piłka ręczna
Autor: Cyfra Sport

O tym, jak bardzo uważać na siebie muszą zawodowi sportowcy, przekonujemy się praktycznie co chwilę. Parę dni temu pisaliśmy o tym, że zawodnik występującego w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych FC Porto, Alfredo Quintana, zasłabł na treningu. Teraz okazało się, że sytuacja jest bardzo poważna, a stan bramkarza FC Porto pogarsza się. Kibice zaczęli obawiać się najgorszego.

O tym, jak cienka jest granica między życiem a śmiercią w zawodowym sporcie, przekonują nas historie, o których słychać praktycznie co chwilę. Gdy informowaliśmy o zasłabnięciu Quintany na treningu, przypomnieliśmy historię tragicznie zmarłego Davide Astoriego. Ale żeby daleko nie szukać, chwile grozy w ostatnim czasie przeżywał także Patryk Dziczek, który po raz drugi w ostatnich kilku miesiącach zasłabł bez wyraźnej przyczyny. Pojawił się nawet obawa, że Polak może już nie zagrać w piłkę, jednak najważniejsze, że czuje się już lepiej. Tego niestety nie można powiedzieć o Alfredo Quintanie.

Gwiazdor reprezentacji Polski opowiada o koronawirusie. Miał POWAŻNE OBJAWY, brzmi SZOKUJĄCO

Zawodnik FC Porto, które rywalizuje w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych w jednej grupie z Łomżą Vive Kielce, zasłabł na treningu swojej drużyny, doszło nawet do zatrzymania akcji serca oraz funkcji oddechowych. Urodzony na Kubie zawodnik został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze byli bardzo ostrożni w stawianiu pierwszych diagnoz. Niestety, teraz okazuje się, że stan zawodnika jest coraz gorszy.

Aleksander Doba nie żyje

Portal WP SportoweFakty podaje, że portugalskie media dotarły do nowych informacji na temat 32-letniego zawodnika. Nie są one jednak optymistyczne. - Stan jest bardzo poważny, a rokowania są bardzo złe – mówi cytowany przez media pracownik szpitala Sao Joao.

Można śmiało powiedzieć, że Alfredo Quintana to jedna z legend FC Porto, w którym gra on od 2010 roku. W barwach tego klubu 32-latek rozegrał już 431 meczów. Quintana urodził się na Kubie, jednak od siedmiu lat występuje w reprezentacji Portugalii.

Nie żyje mistrz olimpijski! Słynny zawodnik zmarł na zawał serca

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze