Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż na twarzy? Jest tuż pod okiem [ZDJĘCIA]

2020-02-14 15:45 FAN
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska

Dziś Walentynki, dzień, w którym pary w wyjątkowy sposób przypominają o swojej miłości do siebie. Choć Anna i Robert Lewandowscy przyznają, że dla nich to dzień jak każdy inny, to trenerka otrzymała od kapitana reprezentacji Polski olbrzymi bukiet! Pod okiem przyszłej mamy pojawił się malutki rysunek. Czy to nowy tatuaż?

- 7:20 poranna kawka, śniadanko, to będzie fajny dzień. Zagaduję męża na temat Walentynek... Na co mój mąż "Dzień jak co dzień". Hahaha no kocham. Kochani dużo miłości... Nie tylko w Walentynki - tak rozpoczęło się święto miłości w rodzinie Lewandowskich. Piłkarz Bayernu Monachium kupił swojej żonie wielki bukiet kwiatów.

Ania Lewandowska pochwaliła się nim na Instagramie. Co ciekawe, pod okiem trenerki pojawiło się serduszko! Czy było dorysowane jedynie w aplikacji? Malutki tatuażyk znalazł się też na poprzednim zdjęciu. Być może zostało narysowane tymczasowo - zwłaszcza, że na pierwszym walentynkowym zdjęciu go nie widać! Jeśli pojawiło się na stałe, to będzie jeszcze bardziej rozświetlać i tak zawsze jasną i uśmiechniętą twarz trenerki.

Byłby to już drugi tatuaż na ciele Lewandowskiej. Pierwszy nie jest aż tak widoczny i znajduje się pod biustem. Jak informuje Sport.onet.pl, Anna ma mieć go już kilka lat. To napis motywacyjny. Lewandowska wytatuowała sobie hasło "Never give up", co z języka angielskiego znaczy po prostu "Nigdy się nie poddawaj".

Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Lewandowska opisała też swój drugi walentynkowy prezent na Instagramie. Był to box z jej kosmetykami, który zawiera odmładzające serum kwiatowe, synbiotyczną piankę oczyszczającą i maskę błyskawicznie upiększającą. Całość jest dostępna w Phlov by Ann za 259 złotych.

Najnowsze