Justyna Żyła o życiu z Piotrem: Miałam ogromne kompleksy. Wstydziłam się wyjść z mężem

2020-05-22 11:26 JWa
Justyna Żyła
Autor: EastNews Justyna Żyła

Justyna Żyła i Piotr Żyła przez lata stanowili zgrane małżeństwo. Niestety, w pewnym momencie ich wspólne życie zaczęło się psuć. Czarę goryczy przelała wiadomość, którą skoczek przekazał byłej już małżonce dzień przed Wigilią. Zakomunikować miał, że utrzymuje kontakty z kochanką. Wściekła Justyna Żyła kilka miesięcy później wzięła rozwód ze sportowcem. Jednak już wcześniej często czuła się niekomfortowo. W kolejnym wywiadzie wróciła do publicznych wyjść z byłym mężem, których bardzo się wstydziła.

Justyna Żyła przez 12 lat żyła w małżeńskim związku z Piotrem Żyłą. W 2018 roku para wzięła jednak rozwód. Kilka miesięcy wcześniej kobieta opublikowała na Instagramie mocny post, w którym zdradziła, że skoczek narciarski miał kochankę. O utrzymywaniu stosunków z inną kobietą miał jej powiedzieć dzień przed Wigilią. Wystawiona na ciężką próbę Justyna Żyła postanowiła zacząć pracę nad własną renomą. Zaczęła być obecna w mediach i weszła z przytupem do świata celebrytów. Czasem jednak wraca jeszcze do starych czasów, gdy zajmowała się głównie domem. Jak sama przyznała, miała wtedy ogromne kompleksy!

Justyna Żyła znów SIĘ ROZEBRAŁA i została PO CHAMSKU zaatakowana! "Byłabyś szarą myszką" [ZDJĘCIE]

Na problemy z niską samooceną Justyna Żyła zwróciła uwagę w rozmowie z portalem Jastrząb Post. - Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło - stwierdziła podczas wywiadu na żywo na Instagramie.

Justyna Żyła kosi trawę i SZUKA MĘŻA?! Napisała, co musi umieć [WIDEO]

- Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką - dodała Justyna Żyła, która dzisiaj cieszy się ogromną popularnością w Polsce.

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze