Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

nie owijała w bawełnę

Taka jest prawda o sukcesie Anny Lewandowskiej! Żona "Lewego" wyłożyła kawę na ławę, cenna wskazówka

2023-01-09 7:36

Nie tylko Robert Lewandowski odniósł w swoim życiu ogromny sukces, ale również jego żona Anna Lewandowska, która z powodzeniem nakłania kobiety do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz zadbania o siebie i swoje ciało. Aby to osiągnąć, małżonka kapitana reprezentacji Polski najpierw musiała stać się autorytetem w dziedzinie fitnessu i teraz postanowiła powiedzieć, co jest tak naprawdę ważne w odniesieniu takiego sukcesu.

Trudno wyobrazić sobie kibica piłki nożnej w Polsce, kto nie wiedziałby, kim jest Anna Lewandowska. Małżonka Roberta Lewandowskiego z powodzeniem prowadzi masę projektów, którymi chce wpływać na kobiety i zachęcać je nie tylko o zdrowej diety, ale przede wszystkim nakłania je do dbania o własne ciało. W tym celu również w programie "Dzień Dobry TVN" pojawił się segment "Healthy & Active", gdzie tym razem Anna Lewandowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, co jest ważne w odniesieniu sukcesu. 

Cenna wskazówka od Anny Lewandowskiej. To pozwoliło żonie kapitana reprezentacji Polski osiągnąć sukces

Kobiety, które ćwiczą z Anną Lewandowską lub próbują dojść do takiej sylwetki, jaką prezentuje żona "Lewego", z pewnością zastanawiają się, jak trzeba się prowadzić, aby osiągnąć taki efekt. Okazuje się, że ważny jest nie tylko regularny trening, ale przede wszystkim dieta, a w tym wszystkim kluczowe są proporcje. To właśnie to pozwoliło osiągnąć Annie Lewandowskiej sukces, którym jest jest nienaganna figura i świetnie wyćwiczone ciało. 

Taka jest prawda o sukcesie Anny Lewandowskiej! Żona "Lewego" wyłożyła kawę na ławę, cenna wskazówka

30% sukcesu to trening, a 70% to jest dieta i to jest prawda, ja się z tym zgodzę. Tak naprawdę trzeba określić sobie swój cel, swój poziom wytrenowania. Zadać sobie pytanie w jaki sposób dotychczas się odżywialiśmy. Ja zawsze powtarzam, że żeby schudnąć, trzeba jeść - powiedziała na antenie "Dzień Dobry TVN" Lewandowska nakierowując jej fanów na to, co powinni zrobić, aby osiągnąć swój cel przy zrzucaniu wagi. 

Zobaczcie, jak naprawdę wygląda ciało 34-letniej Anny Lewandowskiej, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy uważasz, że Anna Lewandowska odniosła sukces dzięki Robertowi?

Na czym najwięcej zarabia Robert Lewandowski? Jak dorobił się Dariusz Michalczewski?

Włącz podcast i poznaj biznesowe oblicze gwiazd polskiego sportu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze