Jacek Wójcik

i

Autor: Instagram Jacek Wójcik

Fani ostrzegali gwiazdę TTV

Zasapany Jacek Wójcik z Królowych Życia na niepokojącym wideo. Zrobiło się niebezpiecznie

2023-06-12 17:45

Jacek Wójcik z programu Królowe Życia, emitowanego na antenie telewizji TTV, ma za sobą kolejną ryzykowną przygodę. Na Instagramie podzielił się nagraniem, na którym ma problem ze złapaniem oddechu. Fani podzielili się na dwa obozy. Jednych nowy materiał na profilu gwiazdy telewizji rozbawił, a inni wyrazili zaniepokojenie i sugerowali, że mogło skończyć się nawet tragedią.

Jacek Wójcik to jedna z najpopularniejszych gwiazd programu Królowe Życia TTV. Widzowie znają go przede wszystkim ze wspólnych perypetii z Dagmarą Kaźmierską. Jednak to tylko jedna z jego twarzy. Co bardziej wierni fani doskonale wiedzą, że Jacek Wójcik to urodzony i zapalony sportowiec. W przeszłości parał się m.in. podnoszeniem ciężarów. Na Instagramie regularnie publikuje treści z siłowni czy biegania. Mimo upływu lat wciąż dba o swoją formę. Tym razem spróbował kolejnego ryzykownego wyzwania, zahaczającego o sport. "Spływ kajakowy" - napisał przy materiale wideo na portalu społecznościowym. Wysiłek był jednak ogromny i w pewnym momencie pojawiło się niebezpieczeństwo, ponieważ Wójcik wykorzystywał do dryfowania dość specyficzną łódkę.

Dominik Abus prawie zemdlał za kierownicą! Gwiazdor Gogglebox TTV mówi o zawale, wstrząsająca relacja

Zmęczony Jacek Wójcik spadł do wody

Jacek Wójcik w zbiorniku wodnym starał się wiosłować, siedząc na... dmuchanym materacu. Sprzęt był dość niestabilny i jego obsługa kosztowała "kapitana" wiele sił. Słychać to po głośnym oddechu, który przerywał co chwilę wypowiedź gwiazdy Królowych Życia. Postać z programu TTV robiła, co mogła by utrzymać się na powierzchni i określiła się nawet mianem "nadkapitana". Niedługo później bohater wylądował jednak głową pod wodą. Na szczęście całą sytuację mógł obrócić w żart i kontynuował swój wywód tuż po wypłynięciu na powierzchnię. Niektórzy fani i tak postanowili go przestrzec.

Sławomir Peszko zadebiutuje we freak-fightach? Jednoznaczna deklaracja! Wspomniał o... Lewandowskim!

Lawina komentarzy pod filmem Jacka Wójcika

Popularny Jacek Wójcik z TTV bardzo szybko doczekał się mnóstwa komentarzy pod filmem ze swoim udziałem. Jedni poszli jego tropem i wyrażali rozbawienie nagraniem. Inni jednak posłużyli się wyobraźnią i zobaczyli niebezpieczeństwo. "Ty potrafisz ludzi rozbawić! Scenariusz sam się pisze", "Pozytywnie zwariowany Pan Jacek. Umie Pan rozbawić" - czytamy w opiniach pierwszego obozu. "Bo się utopisz", "Zrobi wszystko byle się klikało" - pisali w odpowiedziach inni, dodając zmartwione emotikony.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze