Olivia Różański niczym Iga Świątek?

i

Autor: Instagram/Iga Świątek/Instagram/Olivia Różański Olivia Różański niczym Iga Świątek?

Niewiarygodne! Zobacz zdjęcia

Polska siatkarka niczym Iga Świątek? Zdumiewające podobieństwo, dwa razy sprawdzaliśmy, czy to na pewno ona

2022-09-30 12:03

Polskie siatkarki dzielnie walczą w trwających mistrzostwach świata i są już pewne awansu do drugiej rundy. W dobrym stylu przypomniały o sobie kibicom, a jedną z liderek reprezentacji Polski jest Olivia Różański. 25-letnia przyjmująca jest przy okazji zdumiewająco podobna do Igi Świątek! Przeglądając jej zdjęcia, dwa razy sprawdzaliśmy, czy to na pewno ona.

Olivia Różański niczym Iga Świątek? Zdumiewające podobieństwo polskiej siatkarki

Polskie siatkarki zaimponowały kibicom w pierwszych meczach mistrzostw świata. W znakomitym stylu pokonały Chorwatki (3:1), Tajki i Koreanki (po 3:0). Dopiero w czwartym spotkaniu przegrały zacięty mecz na szczycie grupy B z Dominikaną (1:3). Mimo to, awansowały już do drugiej rundy turnieju, w której powalczą o ćwierćfinał. Zanim do tego dojdzie, przed nimi jeszcze jedno wyzwanie - ostatnie grupowe starcie z Turcją. Faworytkami z pewnością będą Turczynki, uchodzące za jedne z głównych kandydatek do medali, ale Biało-Czerwone powalczą przed własną publicznością o niespodziankę. Dużo będzie zależało od Olivii Różański, która od początku turnieju prezentuje fantastyczną formę i jest jedną z liderek drużyny Stefano Lavariniego. Dobre występy na MŚ sprawiły, że dała się poznać szerszej publiczności. Kibice szybko zauważyli, że siatkarka przypomina najlepszą tenisistkę świata!

Polska siatkarka wygląda jak Iga Świątek? Przecieraliśmy oczy ze zdumienia

Przeglądając zdjęcia Różański, trudno nie zauważyć podobieństwa do Igi Świątek. Widać to m.in. na jej profilach społecznościowych. Na Instagramie 25-latka chętnie dzieli się z kibicami prywatnymi fotografiami, na których naprawdę można pomylić ją z trzykrotną triumfatorką turniejów wielkoszlemowych. Niektóre zdjęcia sprawdziliśmy dwa razy, żeby upewnić się, iż przedstawiona postać to polska siatkarka. Zresztą możecie ocenić to sami, przechodząc do poniższej galerii zdjęć:

Sonda
Czy Olivia Różański jest podobna do Igi Świątek?
Iga Świątek: Mam nadzieję, że jestem dobrym szefem, ale to skomplikowane
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze