Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Hitowy transfer?

Zaskakujące informacje o Bartoszu Kurku. To może być hit! Będzie transferowa petarda?

2024-02-09 22:14

To może być prawdziwy hit w PlusLidze. Coraz więcej wskazuje na to, że polscy kibice znów będą mogli podziwiać Bartosza Kurka w najlepszej polskiej lidze. Spektakularny, hitowy transfer mógłby dojść do skutku jeszcze przed sezonem 2024/2025. Na razie brak oficjalnego komentarza w tej sprawie po stronie zarówno samego klubu, jak i otoczenia zawodnika.

Czy to będzie prawdziwy przełom w PlusLidze? Coraz więcej wskazuje na to, że fani znów będą mogli podziwiać w Polsce jedną z największych ikon siatkówki w naszym kraju. Jak donosi TVP Sport, nowym-starym zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle może zostać Bartosz Kurek, który wróciłby do tego zespołu po 16 latach przerwy. Od tego czasu grał w wielu klubach na całym świecie.

Bartosz Kurek od 2020 roku jest zawodnikiem Wolf Dogs Nagoya. Polak zdobył złoto, srebro i brąz japońskiej ekstraklasy, a także triumfował w Pucharze Cesarza czy Turnieju Kurowashiki.

„Serce mi pęka”. Łukasz Kaczmarek przeprasza za to, co się stało z Zaksą, kibice przyjmą to z wielkim smutkiem

Bartosz Kurek wróci do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle? To możliwe!

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle straciła już szansę na zdobycie Ligi Mistrzów kolejny raz z rzędu. Czołowa polska drużyna nie radzi sobie najlepiej także w tym sezonie PlusLigi. Jak informuje TVP Sport, wielkim wzmocnieniem w kolejnym sezonie dla zespołu z południowej strony Polski może być Bartosz Kurek.

Transferowa plotka została potwierdzona w dwóch źródłach. Sprawy nie chciał jednak komentować Jakub Michalak, który jest menedżerem polskiego atakującego.

Na jaw wyszło, jakie wykształcenie ma Kamil Semeniuk. Rodzice przymusili go do nauki, teraz mogą być dumni!

QUIZ: Rozpoznasz polskich siatkarzy? Komplet punktów to obowiązek prawdziwego kibica!

Pytanie 1 z 20
Zaczynamy z wysokiego C. Siatkarz na zdjęciu to...
Bartosz Kurek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze