Tomasz Adamek

i

Autor: Cyfra Sport Tomasz Adamek

Zapamięta to na długo

Wyjątkowy dzień w życiu Tomasza Adamka. Kolejne dziecko i wielkie szczęście na twarzy byłego pięściarza

2022-11-25 18:39

Tomasz Adamek swoimi walkami w ringu zapisał się w pamięci kibiców na zawsze. Jednak od dłuższego czasu "Góral" poświęca swój czas i zdrowie tylko rodzinie. Nic więc dziwnego, że kolejne ważne wydarzenia rodzinnego domu sprawiają mu wielką frajdę. Właśnie zaprezentował nowe zdjęcie w towarzystwie najmłodszego członka familii. Wszyscy wyglądają na nim bardzo odświętnie i uśmiech nie schodzi z ich twarzy!

Tomasz Adamek wielką sławę w Polsce zdobył dzięki wspaniałym występom w ringu. Jeden z najlepszych pięściarzy znad Wisły w XXI wieku słynął z nieustępliwości i nawet jeśli starcia nie szły po jego myśli, to zostawiał na arenie całe swoje serce. Nie powinno więc dziwić, że Adamek wciąż wzbudza bardzo ciepłe uczucia wśród kibiców. "Góral", nawet kilka lat po zakończeniu profesjonalnej kariery, dba o kontakt ze swoimi obserwującymi w mediach społecznościowych. Na początku października legendarny sportowiec podzielił się radosną nowiną o powiększeniu rodziny. Wówczas opublikował zdjęcie z wnuczką. Teraz dumny dziadek znowu mógł zaprezentować wielką chwilę z życia prywatnego, której bohaterką okazała się najmłodsza członkini rodu.

Wielki ból u Mariusza Pudzianowskiego. Nic nie dało się ukryć, mina Pudziana mówi wszystko

Wielki dzień w życiu Adamka. Chodzi o jego wnuczkę

Na facebookowym profilu Tomasza Adamka na Facebooku pojawiła się fotka, na której były pięściarz wystrojony jest w elegancki garnitur. Okazja była bardzo ważna. Wyjściowy uniform były sportowiec założył na chrzciny ukochanej wnuczki. Na fotce widać radość na twarzy całej rodziny i trzeba życzyć dużo zdrowia i nieustającego uśmiechu. Z tak kochającym dziadkiem dzieciństwo dziewczynki z pewnością będzie niezwykle radosne.

Marta Linkiewicz w uszach króliczka z Playboya. Wiła się po łóżku jak szalona, to trzeba zobaczyć!

Tomasz Adamek na chrzcinach wnuczki

i

Autor: Facebook Tomasz Adamek na chrzcinach wnuczki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany