Gwiazda FAME bez koszulki

Amadeusz Ferrari pokazał się bez koszulki przed walką z Łaszczykiem. Tak wygląda przed FAME MMA 17

2023-02-02 12:19

Na ten pojedynek freak-fightera ze sportowcem czekają dziesiątki tysięcy fanów rozrywki i boksu. Amadeusz Ferrari stoczy pojedynek z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Na gali FAME MMA 17 dojdzie do emocjonującego starcia. Ferrari musiał robić wagę do walki z bokserem. Pokazał się bez koszulki i... Ta forma robi wrażenie!

Amadeusz Ferrari jest już gotowy na walkę na FAME MMA 17. Tym razem jego rywalem będzie niepokonany na pięściarskich ringach Kamil Łaszczyk. Bokser z bilansem 32-0 był bardzo blisko pojedynku o mistrzostwo świata w swojej kategorii wagowej. Emocji na pewno nie zabraknie. Podczas drugiej konferencji znowu było bardzo gorąco. Zawodnicy nie oszczędzali sobie ostrych zarzutów, padały też bardzo mocne oskarżenia. Nie było przyjemnie!

Boxdel wyciągnął niepokojące materiały na Pawła Jóźwiaka! To nagranie zobaczyła cała Polska, zrobiło się gorąco

Tak wygląda Amadeusz Ferrari przed FAME MMA 17. Pokazał się bez koszulki

W piątkowy poranek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia przed galą FAME MMA 17. Dość wcześnie na wadze pojawił się Amadeusz Ferrari, który stanął na wagę i wniósł na nią 77,5 kilograma. Tym samym zmieścił się w limicie wagowym. Mówiło się o tym, że jednym z warunków walki jest to, by w dniu starcia Ferrari ważył tylko 82 kilogramy.

Czy ostatecznie uda mu się spełnić ten warunek? Przekonamy się jutro. Ferrari pokazał się bez koszulki w mediach społecznościowych FAME MMA. Jego forma naprawdę robi wrażenie. To wygląda imponująco!

Zobacz, jak wygląda Amadeusz Ferrari przed walką na FAME MMA 17 w galerii poniżej.

Kiedy gala FAME MMA 17? Kto walczy?

Gala FAME MMA 17 odbędzie się w piątek 3 lutego. Początek gali zaplanowany około godziny 20:00. Wydarzenie odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru Amadeusz Ferrari zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem.

Wcześniej w klatce wystąpią Paweł Jóźwiak z BOXDEL-em, Piotr Szeliga z Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem, Sebastian Fabijański z raperem "Wac Toja".

Mirosław Okniński szczerze o zarobkach we freak-fightach i zawodowym MMA. Nic nie ukrywał [WIDEO]

Mirosław Okniński przed galą FAME MMA 17. Ferrari trenuje! "Jestem w szoku"
Listen on Spreaker.
Najnowsze