Piłka nożna

Autor: pixabay.com Akcja bramkowa, rzut wolny

Dominacja Noteci Czarnków nad Polonią Środa, wynik 3:1

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 14:00 w miejscowości Czarnków odbył się mecz między Notecią Czarnków a Polonią Środa w ramach 19. kolejki III Ligi - Grupa 2. Wynik tego spotkania to 3 gole dla Noteci Czarnków i 1 gol dla Polonii Środa.

Przebieg spotkania

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Noteci Czarnków z Polonią Środa, który odbywał się w Czarnkowie, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki. Jednak w 33 minucie to zawodnik o nazwisku Kaczmarek strzelił gola dla drużyny Polonii Środa, dając jej prowadzenie 1:0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Noteci Czarnków z Polonią Środa, który odbył się w Czarnkowie, gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania. Po pierwszej połowie, w której to Polonia Środa prowadziła 1:0, Noteć Czarnków zagrała znacznie lepiej i zdobył aż trzy bramki. W 63 minucie to zawodnik o nazwisku Burzyński wpisał się na listę strzelców dla drużyny Noteci Czarnków. Cztery minuty później, w 67 minucie, Kacprzak podwyższył prowadzenie dla gospodarzy.

Ostatnią bramkę dla Noteci Czarnków zdobył Kacprzak w doliczonym czasie gry - 90+5 minucie. Dzięki tym trafieniom Noteć Czarnków odwróciła wynik meczu i ostatecznie zwyciężyła 3:1 nad Polonią Środa. Podsumowując całe spotkanie, wynik końcowy brzmiał: Noteć Czarnków: 3, Polonia Środa: 1.

Pomeczowe podsumowanie

W meczu pomiędzy drużynami Noteć Czarnków i Polonia Środa zwyciężyła drużyna Noteci Czarnków, zdobywając 3 punkty. Obecnie, Noteć Czarnków zajmuje 7 miejsce w tabeli, wygrywając 9 meczy, remisując 2 mecze i przegrywając 7 meczy. Ich aktualna suma punktów wynosi 29. Natomiast Polonia Środa zajmuje 11 miejsce w tabeli, wygrywając 8 meczy, remisując 4 mecze i przegrywając 7 meczy. Ich aktualna suma punktów wynosi 28.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Kolejne mecze obydwóch drużyn już zostały zaplanowane. Mecz pomiędzy Notecią Czarnków a Świtem Szczecin odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim Skolwin w Szczecinie. Natomiast Polonia Środa zmierzy się z Wikędem Luzino dzień później, czyli 10 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie 700-Lecia Środy Wielkopolskiej w Środzie Wielkopolskiej.